Google’dan görsel silme

Google’dan görsel silme

Google’dan görsel silme

Günümüz kişi, kurum veya markalarının ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biri olan internetten içerik kaldırma, hakkında çok az bilgiye sahip olunan konular arasında yer alıyor. “Distilasyon” olarak tanımladığımız bu hizmetler internetteki olumsuz içerikleri kaldırıp, yerine olumlu içeriklerin konulmasını kapsıyor. Sosyal medyanın ivme kazandığı, gündemin haber sitelerinden takip edilmeye başlandığı bu dönemde, internet kullanıcılarının büyük bir bölümü denetimsiz olarak paylaşılan çeşitli bilgilerden dolayı mağduriyet yaşayabiliyor. Bu paylaşımlar arasında görseller büyük bir öneme sahip. İnternetten görsel silinmesi çalışmaları sadece internet siteleri üzerinden yapılan bir çalışma olmakla kalmayıp, dünyaca ünlü arama motorlarını da kapsamalı. Aramalardan resim silmek için içerik yayınlayan internet siteleriyle birlikte arama sonuçlarını da derinlemesine incelemek gerekiyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternette doğru “distilasyon” desteğini almak için kişi veya kuruluşlar artık konusunda uzman şirketleri tercih ediyor. Sektöründe, 2010 yılından bu yana hizmet veren Distile Danışmanlık, Google’dan resim kaldırma başta olmak üzere pek çok içeriğin kaldırılması için teknik ekibiyle, 7/24 hizmet anlayışıyla hareket ediyor. Bir zamanlar sosyal medya hesaplarınızda, blog veya internet sitenizde paylaştığınız ya da farklı yollarla üçüncü kişilerin eline geçmiş resimler bir veya daha fazla internet platformunda yayınlanabilir. Eğer önlem almazsanız resimleriniz daha fazla kişi tarafından görüntülenebilir, itibarınız zarar görebilir. Distilasyon hizmetleri tam da bu noktada ihtiyaç duyduğunuz teknik – hukuki çalışmaları yapacak ve resimlerinizin kısa sürede kaldırılması için girişimlerde bulunacaktır.

 

 

 

 

Google’dan görsel silmeDünyaca ünlü arama motoru Google üzerinde, resim, video veya haberleriniz kolayca görüntülenebilir. Görüntülenen içerikler aslında bu içerikleri yayınlayan internet sitelerinde yer alır. Bunun için öncelikle internet sitelerinden resim silme çalışmasının yapılması gerekebilir. İtibarınıza gölge düşüren içeriklerin nerede yer aldığı, kaynaklarının ne olduğu ve hukuki olarak sizi ne derecede etkilediği, dikkat edilmesi gereken önemli konulardır. Ekibimiz sizin mağduriyet yaşamamanız için olumsuz içerikleri kaldırma konusunda çok boyutlu bir çalışma yapacaktır. Yapılan incelemeler ve internetten içerik kaldırma sonuçları en kısa sürede, düzenli olarak size raporlanacaktır. Google’dan resim kaldırma veya internetten bilgi silme gibi ihtiyaçlarınız için deneyimli kuruluşumuzdan destek alabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir