Google’dan İçerik Kaldırma

Google'dan İçerik Kaldırma

İnternet hayatımıza girdiğinden beri en önemli soru ; “Bir site ya da link google sonuçlarından doğrudan kaldırabilir mi?” oldu. İçerik bir dönem bizler için önemliyken bir süre sonra bizler için rahatsız edici olabilir. Bu durum içerik kaldırılmasını ve sürecini araştırma fikrini ortaya atmıştır.

googlee

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bir site ya da link Google sonuçlarından doğrudan kaldırabilir mi?”  sorusunun cevabı şudur; içerik kısa zamanda Google sisteminden silinmez.  Ancak aşağıdaki maddelerde belirtilen önemli kişisel bilgiler sistemden istenildiği anda kaldırılabilir;

  • ABD Sosyal Güvenlik Numarası, Arjantin Tek Vergi Kimlik Numarası, Brezilya Cadastro de pessoas Físicas, Kore Mukim Kayıt Numarası, Çin Mukim Kimlik Kartı, TC Kimlik Bilgileri vb.
  • Banka hesap numaraları
  • Kredi kartı numaraları
  • İmzaların görselleri
  • Sizin onayınız olmadan yüklenen veya paylaşılan çıplak veya müstehcen resimler

Bu bilgiler dışında kalan diğer veriler önce web sitesi ile iletişime geçilerek halledilmeye çalışılmalıdır. Eğer başarılı olunamazsa, mahkemeye suç duyurusunda bulunulmalı ve elde edilen belge ile Google’a başvurulmalıdır. Böylece içerik bir süre sonra kaldıracaktır. Bilgilerinizle başvurunuzu yaparken formu eksiksiz doldurmalı, her bir içerik için ayrı ayrı başvuru yapmalısınız. Tüm bu zorlu süreçlerde desteğe ihtiyaç duyarsanız, [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

google

            “Bir site ya da link Google sonuçlarından doğrudan kaldırabilir mi?”  sorusunu sorarken şunu unutmamalıyız ki;  bilgileri Google’dan silseniz bile, bu sayfa farklı birçok web sitesinde ve sosyal medya sitelerinde yayınlanmış ya da yayınlanabilecek durumda olabilir ve hepsini tek tek bulmalı, bunun için zaman harcamalısınız. Profesyonel bir kanaldan konuyla ilgili destek almak, sorunların kısa sürede ve kalıcı şekilde çözülmesini sağlayacaktır.

Google’dan veya diğer web sitelerinden içerik kaldırma işlemini gerçekleştirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konuyla ilgili içeriklere veya daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz de, www.distile.com.tr adresindeki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

 

Google’dan İçerik Kaldırma” te bir düşünce

  1. Pingback: Distile Online İtibar Yönetimi Google'dan Adınızı Silmek için Çalışıyor - Burak Göç

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir