Google’dan İçerik Kaldırtmak 

Google’dan İçerik Kaldırtmak 

 

Google, tüm şahıs, kurum ve firmaların ilan verdiği, araştırdığı, bilgi depoladığı, arama sonuçlarına ulaştığı, reklam yaptığı, kendini tanıttığı en önemli alanlardan birisidir. Fakat kimi zaman yayınlanmış olunan ve sizleri yakından ilgilendiren içeriklerin de silinmesini isteyebilirsiniz. Belki de pek çoğunuz Google ortamından içeriklerin hızlı bir şekilde silinmesi çok uzun zaman alan, imkânsız görülebilir. Fakat unutulmaması gereken önemli bir konu var ki artık çağımız hem teknoloji hem de internet kuşağı içerisinde yer alıyor. Dolayısıyla hedef kitlenize ulaşmak, markanızı tanıtmak, online itibar olgusunu geniş kitlelere aşılamak için ilk olarak bu yoldan geçmeniz gerekiyor. Google’dan İçerik Kaldırtmak için sizlerde sorun yaşamadan hemen distile ekibimizle hızlı iletişime geçebilir ve firmanızı daha da fazla duyurmak için gerekli yardımı alabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

icerik-sikayetleriGoogle ortamından böyle ister bilgi ister içerik, fotoğraf, video gibi her çeşit yayınların kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Yapacağınız bu istekler doğrultusunda ise uzun yıllar Google ortamında yer alan firmalara hizmet etmiş olan yetkili kişilerimiz el atarak kalıcı bir şekilde yayınların kaldırılmasını sağlayacaktır. Yasalar uyarınca bundan böyle kaldırılmasını istediğiniz içerikleriniz için tek yapmanız gereken vakit kaybı yapmadan bir an önce distile ekibine danışmak olacaktır. Aynı zamanda Google İçerik Silme gibi her ne kadar kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermiş olsakta ayrıca iletişim danışmanlığı desteğini de 7/24 etkili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sizin hakkınızda tamamen doğru bilgilerin yer almasını istiyorsanız artık hiçbir şekilde endişeye kapılmayın. Çünkü distile ekibimiz bundan böyle sizleri geriye götürmeden zaman konusunda da en iyi şekilde tasarruf yapabilmenize imkân sağlayacak. Bu sayede sizlerde istediğiniz içeriklerin yayınlanmasını sağlayacak ve kötü içeriklerin kaldırılmasına kolayca yardımcı olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir