Google’dan isim sildirme

Google’dan isim sildirme

Google’dan isim sildirme

Google arama motoru üzerinde yapılan aramalar sonucunda karşımıza birçok görsel, resim, haber, oyun, makale veya video içerikleri gelmektedir. İnternette yer alan tüm bilgiler dünyanın en çok kullanılan arama motorlarından biri olan Google’da görüntülenmektedir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri, Kaliforniya Eyaleti olan Google, içerik yayınlama kurallarını genellikle kendi eyalet yasalarına göre belirler. Bununla birlikte dünyanın farklı ülkelerdeki internet kullanıcıları için destek hizmeti bulunan Google’dan içerik silmek, bu şirketin kendi hizmet politikasının kurallarına göre uygulanır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google’da istenmeyen bilgilerini kaldırmak isteyen pek çok kullanıcı bu işlemin nasıl yapılacağını merak etmektedir. Google’dan isim silme, video kaldırma, haber engelleme gibi birçok talep karşısında yapılacak farklı girişimler söz konusudur. Google’da görüntülenen her şeyin sorumlusunun bu arama motoru olduğunu söylemek doğru olmayacaktır. Google arama motoru genellikle internet sitelerindeki bilgileri sıralayan kullanışlı bir araçtır. Bazı bilgilerin internetten silinmesi için o internet sitelerine yasal yaptırımlar uygulanmalı ve teknik çalışmalar yapılmalıdır.

Şirketinizin veya şahsınıza ait ismi internetten silmek için ismin geçtiği platformlarda kullanılan bu ismin sizin olup olmadığını belirlemeniz öncelikli atılacak adımdır. Aynı ismi kullanan farklı kişi veya kuruluşlar söz konusu olabilir. Aynı zamanda o ismin nasıl kullanıldığı, herhangi bir telif hakkını veya kişilik hakkını ihlal edip etmediği doğru bir şekilde incelenmelidir. Eğer isminiz bir bilişim suçunun parçasıysa, acele ederek ilgili mercilere başvurmanız ve profesyonel destek alınmanız şarttır.

 

 

 

Google’dan isim sildirmeBir ismi Google’dan kaldırmadan önce ismin yayınlandığı sitelerle ilgili birebir çalışma yapılması gerekir. Ekibimiz sizin için internet sitelerini derinlemesine tarar ve adınızın geçtiği internet sitelerine müracaatta bulunur. Hukuki ve teknik çalışmalarla adınızı internet ortamından kaldırma girişimlerinde bulunan deneyimli ekibimiz, aynı zamanda sizinle ilgili olumsuz içerikleri tespit eder. İnternetteki özgürlüğünüze zarar verecek tüm içerikler belirlenir, raporlanır ve bu bilgilerin internetten kaldırılması için etkin bir strateji oluşturulur.

Distile Danışmanlık ile Google arama motorundan içerik kaldırmak başta olmak üzere, binlerce internet aracından istediğiniz bilgileri temizleyebilirsiniz. Şahsınızın ya da markanızın itibarını internet üzerinde korumak için profesyonel hizmetler sunan Distile Danışmanlık ekibiyle kısa sürede etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir