Google’dan url kaldırma hizmetleri

Google’dan url kaldırma hizmetleri

Google’dan url kaldırma hizmetleri

Dünyanın en sık kullanılan arama hizmeti olan Google’dan URL silme veya Google’dan internet sayfası silme konusunu farklı açılardan ele almaya çalışalım. Google arama hizmeti milyonlarca kullanıcının aradığını bulmak için sık başvurduğu bir araçtır. İnternette yer alan içeriklerin büyük kısmına arama motorları üzerinden ulaşılmaktadır. Bu nedenle Google arama motorunda yer alan marka, şirket veya şahısların bu platform üzerinde ne şekilde yer aldıklarına, kendilerine ait hangi bilgilerin yer alması gerektiğine dikkat etmeleri gerekir. Eğer, Google’dan bir sayfayı kaldırmanız gerektiğini düşünüyorsanız, bu konuda hizmet veren danışmanlık şirketlerinden yardım isteyebilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

 

Google’dan url kaldırma hizmetleriGoogle’dan url kaldırma hizmetleri farklı nedenlerden dolayı tercih edilebilir. Önde gelen markalar, şirket veya kuruluşlar, internet dünyasındaki algılanma şekillerine zarar veren sayfalar olduğunu tespit ettiklerinde, bu sayfanın internetten kaldırılması için çalışma başlatabilir. Google çok zengin bir internet dünyasını önümüze serer. Her arama motorunda olduğu gibi, .çeşitli görselleri, videoları, haber veya yorumları karşımıza çıkarabilir. Google arama motoru sıraladığı bilgileri URL adreslerinden alır. Dolayısıyla, itibarımıza gölge düşüren bir içerik varsa, bu içerikler kolayca aramalarda görülecektir. Bu nedenle içeriği yayınlayan internet siteleri ile ilgili yasal ve teknik çalışmalar yapılması gerekebilir.

İnternette yer almaması gerektiğini düşündüğümüz kişisel bilgilerimiz için Google’dan URL silmek isteyebiliriz. Google platformu kendi kuralları çerçevesinde bazı bilgilerin arama sonuçlarından silinmesi adına destek hizmeti vermektedir. Google Destek üzerinden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için başvuruda bulunabilirsiniz. Kaldırılmayan veya internet sitelerinde yer almaya devam eden içerikler için ise hukuki işlemleri devreye sokabilirsiniz. İnternet aramalarından sayfa silmek biraz meşakkatli bir süreçtir. Çabalarınızın sonuçsuz kaldığı yerlerde yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.

Distile Danışmanlık İçerik Kaldırma Hizmetleri

Ekibimiz, hem Google’dan sayfa silme, hem de internette yer alan ve itibarınıza gölge düşüren içeriklerin silinmesi ile ilgili profesyonel hizmetler sunmaktadır. İnternette itibarınızı koruma işini uzman ellere teslim edebilir, düşük maliyetlerle kendinizi çok daha güvende hissedebilirsiniz. Google URL kaldırma hizmeti ve daha birçok içerik kaldırma hizmeti için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir