Google’dan ve Yandex ’ten Bilgi Kaldırma

Google’dan ve Yandex ’ten Bilgi Kaldırma

Google’dan ve Yandex ’ten Bilgi Kaldırma

İnternetin yaygınlaşmasına bağlı olarak şahsınızla veya markanızla ilgili kişisel verilerin güvenirliliğini sağlamak artık son dönemlerde daha da dikkat edilmelidir. Aksi taktirde maddi ve manevi kayıpların yaşanması, kişisel haklarınıza zarar verme, itibarınızın zedelenmesine neden olacak içeriklerin açığa çıkması kaçınılmaz olacaktır. Tüm bu olumsuzlukların gerçekleşmemesi için internet üzerinde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı profesyonel bir şekilde önlem alınması gerekmektedir. Aksi halde internet üzerinde güvende olmanız pek mümkün değildir. Size ait içeriklerin farklı alanlarda yayınlanması, sizin adınıza yalan haberler yapılarak internet üzerinde yaygınlaştırılması veya rahatsız olduğunuz konular hakkında ki bilgilerin arama motorlarından kaldırılması için uzman ekip ihtiyacı duyduğunuz taktirde Distile Danışmanlık firmamız sizlere yardımcı olmaktadır.

Distile İle Arama Motorlarından Bilgi Kaldırma

Dünya üzerinde en çok kullanılan önemli iki arama motoru olan Google ve Yandex’ ten bilgi kaldırma, istenmeyen bilgilerin internet ortamından temizlenmesi noktasında büyük ölçüde ilerlememize yardımcı olacaktır. İnternet güvenliğinizi sağlamak için faaliyet gösteren firmamız Google’ dan ve Yandex’ ten bilgi kaldırma noktasında gerekli araştırmaları yaparak en kısa sürede çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamlamayı hedefler. Google ve Yandex arama motorlarından bilgi kaldırma işlemi kolay bir süreç değildir. Gerektiği aşamalarda yasal yollara başvurmak ve bu süreçte sürekli takipte kalmak gereklidir. Bazen yurtdışında bulunan internet siteleri ile irtibata geçmek gerekebilir. Bunun için alanında uzman bir ekipten destek almak her şeyden önemlidir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google’dan ve Yandex ’ten Bilgi KaldırmaDistile Danışmanlık firmamız gerek yurt içi gerek yurt dışı ilişkilerinde ki iletişim ağını kullanarak problemlerin en kısa sürede çözümlenmesini sağlar. Bunun yanı sıra hukuki ağlarını da devreye sokarak arama motorları üzerinde ki bilgilerin kaldırılmasını sağlar. Distile Danışmanlık firmamız uzun yıllardır bu sektörde yer aldığından dolayı konu hakkında oldukça tecrübe sahibidir. Firmamızın bugüne kadar vermiş olduğu hizmetler hakkında genel bilgi edinmek için distile.com.tr adresimizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Firmamızdan vermiş olduğu hizmetlerden yararlanmak ve teklif formu talebi için dilerseniz [email protected] adresimize mail atabilir dilerseniz de +90 850 885 10 12 nolu telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir