Google’den Görsel Kaldırmak Mümkün Mü

Google’den Görsel Kaldırmak Mümkün Mü

Google’den Görsel Kaldırmak Mümkün Mü

Dünyanın önde gelen en çok ziyaret edilen dört sitesinden biri olan Google, ihtiyacımız olan her türlü bilgiyi birden fazla seçeneği ile insanlara hizmet sağlamaktadır. Hayatımızı kolaylaştıran birçok fikri ve işlerimizi yürütmek adına insanlara çok faydası olmaktadır. Ayrıca bize farklı alanlarda kullanma imkânı da sunmaktadır. Google’nin çeşitli özellikleri arasından en çok tercih edileni arama motorudur. Bu arama motoru üzerinden kişisel kurumsal ve daha sayamayacağımız kadar çok seçeneğe kolaylıkla ulaşabiliyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bazı durumlarda insanlar Google’den görsel silme veya Google arama motorlarından resim kaldırma konusunda şikayetçi olarak kendilerine çözüm yolları aramaktadır. Bu konuda sorunları çözmek, kendi başınıza yapabilmeniz oldukça zordur. Genel bir bilgiye ihtiyacınız vardır. Buda sizin epeyce bir zamanınızı alabilir.

Google’den Görsel Kaldırmak Mümkün MüGoogle’den Görsel Silme

Siz de Google de bulunan kişisel fotoğrafınızı kaldırmak istiyorsanız kendi başınıza atabileceğiniz birkaç adım vardır. Fakat Google arama motoru diğer internet sitelerinde bulunan fotoğrafları ve içerikleri de bizim karşımıza çıkarabilmektedir. Bu sebepten dolayı önce internet sitelerinden fotoğraflarınızı kaldırmak için yasal yollara başvurmanızda fayda vardır. Yasal süreci başlatarak internet sitesinden görsellerin silinmesi için destek alabilmek için alanında uzman ekiplerinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Kanuni yollardan işlerinizi yürütmek için Google’den istemediğiniz özel fotoğraflarınız kalkması için dilekçe yazarak sorunuzu anlatıp başvuru yapmanız gerekir. Fakat günümüzde kullanılan birçok site yurt dışına ait olmaktadır. Yurt dışında bulunan bir internet sitesinden içerik kaldırtmak istiyorsanız bu konuda uzmanlardan bilgi alarak destek almanız lazımdır.

Google’den kendinize ait fotoğraf videolarınızın silinmesi için sitelerin size sunduğu adımları takip etmeniz gerekir. Google support aracılığıyla başvuru formlarını doldurarak sorununuzu çözmeye başlayabilirsiniz.

Distile ile Google’den Görsel Kaldırma Hizmeti

Google üzerinden karşılaşabileceğiniz her sorun için distile danışmanlık müşterilerine elinden gelen en iyi hizmeti vermektedir. Google den görsel kaldırma konusunda insanlara bilgi vererek sorunlarını çözmede yol göstermektedir.

Size ait fotoğraflarınızın kaldırılması işin seri bir çalışma yürüten distile işinin garantisini vermektedir. Tüm sorunlarınız da teknik ve yasal yollardan destek almak istiyorsanız distile danışmanlık ekibine ulaşarak yardım isteyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir