Google’den Resim Kaldırma İşlemi

Google’den Resim Kaldırma İşlemi

Google internette en çok kullanılan sitelerinden birisidir. Aram motoru olarak işlev yapan Google ile bir çok konuda ve alanda bilgi sahibi olabilir ve merak etiğimiz pek çok şeyi kolayca öğrenebiliriz. Bilgiye hızlı ve pratik bir şekilde ulaşma yollarından en etkini olan Google aracılığıyla anında ulaşmak istediğimiz verilere ulaşabiliriz. Google aracılığıyla araştırma yaparken karşımıza sadece bilgiler değil bu bilgiler ile ilgili görseller de çıkabilir. Bu görseller kişi ya da kurumlar ile ilgili olduğunda bazı olumsuz algıların oluşabilmesi nedeniyle bu görsel sahiplerini zor durumda bırakabilir. Bu açıdan söz konusu görsellerin sahipleri bu görüntülerin arama motorlarından kaldırılmasını konusunda talepte bulunabilir. Googla’dan resim kaldırma işlemi olarak görsel sahipleri bu konuda da görseli paylaşan kişiler için yasal süreç başlatabilir ve içerik kaldırma dilekçesi vererek söz konusu içeriklerinin arama motorlarından gözükmesini engelleyebilir. Böylece kendisini ya da kurumunu rahatsız eden bu tip görüntülerin bir daha arama motorlarından görünmemesini sağlayabilir. Google üzerinde resimlerin kaldırılması için gerekli yasal süreçlerin bilinmesi ve neler yapılması gerektiğini iyi bilmek gerekir. Bu konuda bilginiz yok Distile Danışmanlık Merkezimiz aracılığıyla bu konuda gerekli uzman ve teknik desteği alabilir ve resim ya da görsellerinizin arama motorunda engellenmesini sağlayabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Her Türlü Görsellerin Google’dan Kaldırılmasında Bizden Destek Alabilirsiniz

Google’den Resim Kaldırma İşlemi

İnternet üzerinde her türlü olumsuz paylaşım ve içerik kaldırılması konusunda destek ve çalışmalar yapan firmamız sizlere bu alanda gerekli uzman ve teknik desteği en iyi şekilde sağlamaya çalışmaktadır. Her türlü olumsuz görsellerin Google’dan kaldırılması konusunda uzman ya da profesyonel destek sağlamak isteyen müşterilerimiz firmamız arayarak bu konuda gerekli desteği alabilirler. Firmamızı aradığınız takdirde gerekli işlem ve çalışmaları yapmak için firmamız çalışmalarına hemen başlar. Öncelikle bu konuda paylaşımı yapan kişi ya da siteleri araştırır, gerekli yasal süreçleri başlatır, içerikler kaldırıldıktan sonra eğer isterseniz yerine olumlu paylaşım ya da görsellerin konulması konusunda yardımcı olarak itibar yönetimi konusunda size yardımcı olur. Firmamızdan Google’dan resim kaldırmak konusunda uzman destek sağlamak için 0850 885 10 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir