Goolge’dan Link Kaldırtma

Goolge’dan Link Kaldırtma

GOOGLE’DAN LİNK KALDIRTMAK

Dünyanın en yaygın arama motorlarının başında gelen Google, pek çoğumuzun bilgisayarında, tabletinde veya akıllı telefonunda hazır olarak bulunan bir uygulamadır. Dünyada milyonlarca kişinin istediği bilgiye ulaşmak için tercih ettiği bu arama platformunda, arama kriterlerine göre, olumlu veya olumsuz birçok içerik sıralanmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Oluşturulan yazılımı doğrultusunda bir opitmizasyon ile çalışan Google üzerinde, her ne kadar belirli bir aşamaya kadar denetim bulunsa da, çoğu zaman kişisel veya kurumsal itibar kaybına neden olabilecek içeriklerin denetlenmesi mümkün olmamaktadır. Aramalarda yer almaması gerektiğini düşündüğümüz içerikler için Goolge’dan link kaldırtma hizmeti almamız kaçınılmazdır.

Goolge’dan Link KaldırtmaGoogle’dan link sildirme için şahsi girişimlerde bulunabilir, hesabımızdan sayfanın yardım menüsünü kullanarak irtibata geçebiliriz. Ancak bu noktada talep edilen her içeriğin kaldırılmadığını, Google’ın içerik kaldırmada kendine ait bir politikası olduğunu hatırlatmak isteriz.

Google arama platformu, aslında yalnızca bir link sıralama hizmeti olduğu için, sayfada bulunan linklerin kaldırılması, bize zarar veren içeriklerin internetten kaldırılması anlamına gelmemektedir. Bu noktayı da dikkate alarak, internetten link silme için hukuki ve teknik girişimlerde bulunmamız gerektiğini unutmamalıyız. Arama sonuçlarından link silmek birkaç farklı aşamada gerçekleşen, kapsamlı bir çalışmadır.

Yalnızca Google’a başvurularak aramalardan kaldırılacak içerikler arasında, banka hesap bilgileri, kimlik bilgileri veya müstehcenlik/istismar görüntüleri gibi konular yer alır. Ancak markamız veya şahsımızla ilgili üretilen yalan bir haber veya görülmesini istemediğimiz eski bir resim gibi farklı kategorilerde değerlendirilecek içerikleri sildirmek, göreceli bir istek olduğu için her zaman karşılık bulmayabilir. Bunun yanında Google, kendi bulunduğu ülke ve eyaletin kanunlarına uyan bir şirket olduğu için ülkemizdeki yasalarla uyuşmayan yönler ortaya çıkabilir.

Google’dan link sildirme konusunda etkili bir çözüm arıyorsanız, bu konuda geniş çalışmalar yürüten Distile ekibinden destek alabilirsiniz. Uluslar arası hukuk ağı bulunan, arama sonuçları dâhil, internette yer alan her türlü içeriği kaldıran ekibimiz, arzu ettiğiniz sonuçları kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Olumsuz makale, yorum, haber, video ve resimleri internetten kalıcı olarak silmek için bizi hemen arayabilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir