www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Görseller Üzerinden Resim Sildirmek | Distile

Görseller Üzerinden Resim Sildirmek

Görseller Üzerinden Resim Sildirmek

Günden güne teknoloji sürekli olarak gelişim ve değişim göstermektedir. Buna bağlı olarak internet ağı da gelişim göstermiştir. Keşfetmeye başladığımız ilk süreçte internet kullanıcılar için daha çok bir eğlence veya vakit geçirmeyi sağlayan bir araç olarak görünse de şimdilerde görüyoruz ki internet adeta bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. 7’ den 70’e sahip bir kullanım alanına sahip olan internet, kullanıcılarına kolay bir kullanım alt yapısı ve çok fazla avantaj sağlamaktadır.

Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen Google arama motoru da birçok özellik içermektedir. Bu özelliklerin her biri kullanıcıların her alanda hayatını kolaylaştırmasına yardımcı olmaktadır. Fakat bazı kullanıcılar için internet üzerinde gezinirken rahatsız edici görseller açığa çıkabilmektedir. Görseller üzerinde sizi rahatsız eden bu resimlerin sürekli olarak çıkması o resimleri kaldırma isteği oluşturabilir. Örneğin; şiddet içeren resimler, müstehcen resimler, +18 içerikli resimler, kendinizi rencide etmenize neden olacak resimler ile karşılaşmamak için görseller üzerinden resim sildirme yoluna başvurabilirsiniz. Kendinizin başaramadığı ve zorlandığı durumlarda firmamız sizlere destek sağlayabilir.

Google Görsellerden Resim Sildirme

Görseller üzerinden resim sildirmek isteyen internet kullanıcılarına hizmet veren Distile Danışmanlık firmamız bu konuda oldukça tecrübe sahibi olduğundan işlemlerinizin kısa sürede tamamlanmasını sağlar. Distile Danışmanlık hizmeti veren firmamız bünyesinde alanında uzmanlaşmış, deneyimli birçok çalışan barındırmaktadır. Distile.com.tr adresine girerek il90 iletişim adreslerimiz ile ulaşım sağlayabileceğiniz ekibimiz çalışanları sizlere yardım almak istediğiniz konuya dair gereken teklifleri iletmektedirler. Bu doğrultu üzerinde yardım almak istediğiniz taktirde sorununuzun çözüme kavuşmasına dair uzun soluklu bir çalışma başlatılarak işlemlerinizin seri bir şekilde tamamlanması sağlanır.

Sizlerde internet üzerinde yayınlanan uygunsuz resimlerin Google görsellerden kaldırılmasını istiyor ve tekrar sizi rahatsız edecek şekilde karşınıza çıkmasını istemiyor aynı zamanda tüm bu işlemleri yaparken vakit kaybetmek istemiyorsanız Distile Danışmanlık firmamızdan yardım alabilirsiniz. Son derece ilgili ve müşteri memnuniyetini baz alarak çalışma gösteren ekibimiz sorununuzun çözülmesine dair gerekli tüm işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmektir. Bizlere +90 850 885 10 12 nolu telefon hattımızdan ulaşım sağlayabilir ve ihtiyaçlarınızı dile getirebilirsiniz.Bizi Arayın

Bir cevap yazın

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...