Görsellerden Fotoğraf Şikâyet Etmek Ve Kaldırtmak

Görsellerden Fotoğraf Şikâyet Etmek Ve Kaldırtmak

Görsellerden Fotoğraf Şikâyet Etmek Ve Kaldırtmak

İnternet ağının yaygınlaşması ile birlikte Yandex, Google gibi arama motorları üzerinde çok sayıda görsel yer almaya başlamıştır. Bu görseller kimi kullanıcılar tarafından telif hakkı istenilerek yayınlanmaktadır. İnterneti kötü amaçlı kullanmak isteyen kişiler telif hakkı olan görselleri kendine aitmiş gibi yayınlayabilmektedirler. İzinsiz olarak yayınlanan veya kötüye kullanılan görseller kullanıcılar tarafından kaldırtmak istenilebilmektedir. Görsellerden fotoğraf şikâyet etmek ve kaldırtmak isteyen internet kullanıcıları konuya dair yeterli bilgi sahibi olmadıkları durumlarda konuya dair uzman bir ekip bilgisine ihtiyaç duyabilirler. Distile firmamız bu konuda devreye girmekte ve müşterilerinin sıkıntılarını çözmek için alternatif yollar sunmaktadır.

Görsellerden Fotoğraf Şikâyet Etmek Ve KaldırtmakFotoğraf Şikâyet Etme Ve Kaldırtma İşlemi

Distile Danışmanlık firmamız bünyesinde alanında uzmanlaşmış ve tecrübeli çok sayıda çalışan barındırmaktadır. 2010 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren müşterilerine kapsamlı bir şekilde hizmet vermeye devam eden ekibimiz ilk olarak müşteri memnuniyetini baz almaktadır. 2010 yılından bu yana hizmet verdiği çalışmalar arasında görsellerden fotoğraf şikayet etme, fotoğraf kaldırtma gibi işlemlerde yer almaktadır. Google arama motoru üzerinde ki fotoğrafları şikayet etme ve kaldırmaya dair yapılacak işlemler basit bir işlem değildir. Bu konuda iki farklı yol bulunmaktadır. Her bir yol farklı boyutlar ile ele alınmaktadır ve kendi içinde yapılması gereken belli başlı işlemler bulunmaktadır. Buna bağlı olarak internet kullanıcıları yapacakları işleme dair daha ilk defa işlem gerçekleştireceklerinden dolayı büyük ölçüde zorluk çekebilirler. Fakat uzman ekibimiz konu hakkında detaylı bilgiye sahip olduğundan ve hizmet vermeye başladığı süreçten itibaren bu gibi işlemler yaptığından oldukça deneyim sahibidir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Aktif bir internet kullanıcısıysanız fakat görsellerden fotoğraf şikâyet etme ve fotoğrafları kaldırtma gibi işlemlerde hakkında herhangi bir bilgiye sahip değilseniz tek yapmanız gereken distile.com sayfasına girerek iletişim bölümümüzde yer alan bilgilerden bize ulaşım sağlamak olacaktır. Sorununuz ile alakalı bir mail oluşturup aradığınız çözüme dair bir not düşerek [email protected] adresine gönderebilir veya +90 850 885 10 12 nolu telefon numaramızı arayarak çalışanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Artık sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözüme kavuşması hayal değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir