Görsellerden Fotoğrafımı Nasıl Kaldırabilirim

Görsellerden Fotoğrafımı Nasıl Kaldırabilirim

Görsellerden Fotoğrafımı Nasıl Kaldırabilirim?

En çok kullanılan bir platform olan google arama motorunun bize pek çok faydası vardır. Aradığımız bilgileri anında bize sunan bu uygulama her yönden işimize yarar. İnterneti her işimizde kullanarak işlerimizi daha kolay ve hızlı yapabiliyoruz. Ama bazen karşımıza istemediğimiz fotoğraf ve içerikler çıkabiliyor. Peki, görsellerden resim kaldırma yapılabilir mi? Tabi ki de yapılabilir ama bu zor bir iştir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bunun için güvenli bir şirkete ihtiyacımız vardır. Bu konularda deneyimli ve gerekli her işlemi yapabilecek bir şirket olan distile sizin için gerekli her şeyi yapar. Görülmesini istemediğiniz bir fotoğrafı kaldırtabilirsiniz. Gerekli bilgileri doğru bir şekilde distile şirketiyle paylaşarak bu fotoğrafın kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Görsellerden Fotoğrafımı Nasıl KaldırabilirimGoogle Görsellerden Resim Kaldırma

Google arama motorundan her konuda yararlanırız. Herhangi bir bilgiye sahip olmak için sık sık kullandığımız google hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor.1998 yılında çıkan google 2000li yıllarda tamamen tanınmaya başlamıştır. Arama motoru sayesinde bütün bilgilere sahip olacağımız bir yerdir. Zaman zaman karşımıza çıkan karalayıcı, ifşa edici haberleride görebiliriz. Dünyanın en sık kullanılan platformudur.

Bu platformu iyi niyetli kişiler haricinde kötü niyet barındıran kişilerde kullanmaktadır. Bu fotoğrafları kaldırmadan önce herhangi bir üyeliğinizin olup olmadığına dikkat edin. Kişisel bilgilerinizin tamamen kaldırılmasına özen gösterin. Sonrada internetten fotoğraf kaldırma talebinde bulunun. Sizden habersiz istemediğiniz resim, içerik paylaşımları google ye bildirin. Bütün bunlara rağmen halen kaldırılmıyorsa teknik bir ekibe sahip olan distile den yardım isteyin.

Görsellerden Fotoğraf Kaldırma İçin Distile

İstemediğiniz resimleri içerikleri kaldırmak için bütün koşullara uygun bir talep belirtmeniz gerekir. Tek başınıza bunu halletmek çok zordur. Görsellerde çıkan ve sizi rahatsız eden fotoğrafları belirleyip distile danışmanlık şirketine başvurabilirsiniz. Hem güvenli hem de kusursuz bir şekilde işlerinizi yürütebilecek bir şirkettir.

Bunun yanı sıra hukukla işbirliği halinde çalışmasıyla bütün sorunları tamamen kaldırır. Sadece yapmanız gereken istemediğiniz fotoğrafları belirtip bunu distile danışmanlık şirketine aktarmanız gerekmektedir. Talepte bulunduğunuz googleden fotoğrafları silme işlemini gerçekleştirerek size en iyi hizmeti sağlayacak bir şirkettir. Bu tarz pek çok internet sorunlarınızı gidermek içinde distileden yardım isteyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir