Haber Arşivlerinden Adımı Nasıl Sildiririm

Haber Arşivlerinden Adımı Nasıl Sildiririm

 

Yaşamımızı kolaylaştıran, saniyeler içerisinde milyonlarca veriye erişmemizi sağlayan internet dünyasının adeta karanlık yönlerinden diyebileceğimiz özelliklerinden biri barındırdığı bilgi kirliliği ve olumsuz içeriklerdir. İnternet âlemi, bilgilerin sınırsızca paylaşıldığı bir ortamdır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Yazılı ve görsel medyadan farklı olarak sanal dünyada her kullanıcı aynı zamanda o ortamın yayıncı unsurudur. Bloglar, haber siteleri, sosyal medya araçları ve çeşitli sitelerde yapılan yorumlar size, markanıza, kurumunuza, şirketinize veya topluma zarar verici bir nitelik taşıyabilir.

 

 

Haber Arşivlerinden Adımı Nasıl SildiririmKaralama, yanıltma, iftira ve suç unsuru bulunduran paylaşımların başında haberler gelir. Olumsuz haberleri internetten kaldırmak isteyen pek çok kullanıcı nasıl bir yol izlemesi gerektiği hakkında bilgi sahibi olmadığı için, bu konuda nasıl çalışmalar yaptığımız hakkında sizi bilgilendirelim istiyoruz. Bize en sık yöneltilen sorularla konuyu aydınlatmaya çalışalım.

“Adımın Geçtiği Haberleri Sildirmek İstiyorum”

Öncelikle internetten içerik silmenin çoğunlukla mümkün olduğunu hatırlatarak söz başlamak istiyoruz. Ancak silinmesi gerekilen her içeriğin kendine özgü bir yapısı olduğunu ve kaldırılacak her içerik için farklı yasal yollar izlenmesi gerektiği bir gerçektir.

Adınızın geçtiği haberler, temelde haber alma özgürlüğü taşıyor mu? Yoksa bu haberler kişilik haklarınıza saldıran, sizi hedef gösteren ve itibarınızı lekeleyen suç unsurlarıyla mı dolu? Bu tür değerlendirmeleri yapacak ve sanal dünyada hızla bir teknik çalışma başlatacak ekibimiz, haberlerinizin kaynaklarından kaldırılması için derhal harekete geçecektir.

“Haber Sitelerinden Videolarımı Kaldırmak İstiyorum.”

İnternetteki haberler içinde video içeren haberler daha fazla dikkat çekmektedir. Okuma zahmeti gerektirmeyen ve genellikle dikkat çekici başlıklar altında yayınlanan videoların kısa sürede kaldırılması için Distile Danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hakkınızda üretilen videoların yalnızca internet sitelerinden değil, arama motorlarından da kaldırılması için profesyonel bir destek almak sizin yararınıza olacaktır.

“Haber Arşivlerinden Haberlerimi Sildirmek İstiyorum.”

İnternet dünyasına 2010 yılında katılan ve binlerce internet mağduruna yardım elini uzatan Distile Danışmanlık olarak birçok haber sitesiyle işbirliği yapmaktayız. Haberlerinizi kısa yoldan sildirmek için bu ayrıcalığımızdan siz de yararlanabilirsiniz. Bunun yanında haberleri sadece geçici olarak silmekle kalmayan ekibimiz, haberlerin kaynağına ulaşacak ve haberleri arşivlerden silme çalışmaları yürütecektir.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

Haber Arşivlerinden Adımı Nasıl Sildiririm” te bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir