Haber internetten nasıl kaldırılır

Haber internetten nasıl kaldırılır

Haber internetten nasıl kaldırılır

İnternetin bilgiyi unutmadığının, hatta çoğu içeriğin farklı internet platformları tarafından kopyalanarak hızla yayıldığının bilincinde olarak internetten haber kaldırma konusu ele almamız gerekmektedir. Günümüz teknolojisinin önemli bir sorunu hale gelen internet haberciliği yeterince denetlenemeyen bir saha olduğu için yalan yanlış içeriklerin ya da itibarımıza gölge düşüren içeriklerin kolayca yayılması mümkündür.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Saniyeler içinde yayılan asılsız yahut karalayıcı haberler şahsımızı veya şirketimizi kötü yönde etkileyebilir. Eğer gerekli önlemler alınmazsa, bir şahıs veya marka olarak toplumun ve özellikle hedef kitlenizin gözünde bariz bir itibar kaybı yaşanacaktır. Bu durum maddi ve manevi zararların oluşmasına neden olur. Böylesi durumların meydana gelmesini engellemek için “bir haber internetten nasıl kaldırılır” sorusuna çözüm üretilmesi gerekir.

Arama Motorlarından Haber Silmek

Google, Yandex, Bing, Yahoo veya Mywebsearch gibi genellikle yurtdışı kaynaklı arama motorları olumsuz haberlerle en kolay ulaşılan ortamlardır. İnternet kullanıcılarının büyük bölümü belirli konuları ararken size ait olumsuz haberlere kolayca ulaşabilir. Birçok arama motoru dünya çapında destek hizmeti verse de başvuruların tümü kabul edilmemektedir. Haber alma özgürlüğü veya haber niteliğinin görülmemesi gibi durumlarda başvurunuz reddedilebilir ve arama sonuçlarında haberleriniz yer almaya devam edebilir. Bundan dolayı aramalardan haber silmek için profesyonel çalışmalar yapılması gerekir.

 

 

 

Haber internetten nasıl kaldırılırİnternet Sitelerinden Haber Silmek

Arama motorlarında yer alan içerikler internet sitelerinden yayınlanan haberleri sıralamaktadır. Bunun için haberlerinizin yer aldığı internet siteleri için hukuki girişimlerde bulunmak gerekir. Özellikle yurtdışında bulunan internet sitelerinden haber kaldırılması mağduriyet yaşayanların sorun yaşadığı durumlardan biridir. İnternet sitelerinden haberin silinmesi için bu konuda uzman bir danışmanlık kuruluşundan destek almanız yararınıza olabilir.

Distile Danışmanlık Haber Silme Çalışmaları

Binlerce haber sitesiyle çalışan ve uluslar arası internet alanında deneyimli ekibimiz, 2010 yılından bu yana olumsuz haberleri silme çalışmaları yapmaktadır. Size zarar veren tüm haber içerikleri arşiv ve kaynaklarından kalıcı olarak kaldırılacaktır.

  • Arama motorlarından haber silme
  • Sosyal medyadan haber silme
  • Haber sitelerinden haber silme

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir