Haber Kaldırma İşlemi Yapılan İçeriklerin Arama Motorundan Silinmesi

Haber Kaldırma İşlemi Yapılan İçeriklerin Arama Motorundan Silinmesi

Haber kaldırma işlemi yapılan içeriklerin arama motorundan silinmesi

İnternet ortamında yer alan ve kolayca milyonlarca internet kullanıcısına ulaşan olumsuz haberlerinizi Distile Danışmanlık olarak temizleme işlemlerini yerine getiriyoruz. Kurumunuza, şahsiyetinize veya markanıza yönelik üretilmiş, itibar lekeleyici bu tür haberleri internetten kaldırma çalışmalarımız, yalnızca internet sitesi engelleme hizmeti ile kalmayıp, aynı zamanda haberi derin boyutuyla inceleyerek ortadan kaldıracak tedbirleri kapsamaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bilindiği üzere internet, haberin hızla yayıldığı ve farklı mecralarda ortaya çıkabildiği bir ortamdır. Yazılı basından farklı olarak internette haberler anlık olarak yayınlanır. Bu duru aynı zamanda birçok sorunu beraberinde getirir. Bir haberin doğru olup olmadığı veya kişi ve kurumlara doğrudan zarar verip vermediği denetlenmeden yayınlanan içerikler çeşitli mağduriyetlere neden olabilir. Gazete haberleri ile ortaya çıkan mağduriyetler, düzeltme yazıları başta olmak üzere çeşitli yaptırımlarla giderilebilirken internette haberlerle mücadele etmek çok daha zor bir süreçtir. Üstelik internetteki haberler daha fazla kullanıcıya ulaşılarak paylaşılabilir. Bu durumda geniş kapsamlı hukuki ve teknik çalışmalar yapılması gerekebilir.

 

 

 

Haber Kaldırma İşlemi Yapılan İçeriklerin Arama Motorundan Silinmesiİnternetten haber silme konusunda yaptığımız çalışmaların büyük bir kısmı irtibatta olduğumuz birçok haber sitesinden haber kaldırma işlemlerinden meydana gelmektedir. Portföyümüzde yer alan haber sitelerinden haber silme dışında, haber arşivlerinden ve farklı adreslerden haber kaldırma çalışmaları yürütmekteyiz. Müşterilerimize zarar veren ve yayılan haberler için sosyal medyadan haber kaldırma gibi derinlemesine çalışmalar yapmaktayız. İnternet kullanıcılarını koruyan haber silme işlemlerimiz haberin tekrar ortaya çıkmamasını ve kaynağından kaldırılmasını hedeflemektedir. Tüm bu çalışmaları düşük maliyetlerle yerine getirerek bize başvuran kişilerin mağduriyetini gidermekteyiz.

Distile Danışmanlık ekibi olarak, çok kapsamlı haber silme çalışmaları yaparken ilgili haberlerin arama motorlarında görünmemesini sağlamaktayız. Haberlerin silinmesine rağmen Google, Yandex veya Bing gibi arama araçlarında görünmesi kullanıcıların zararına olmaktadır. Uzmanlık isteyen bir çalışma olan silinen haberlerin arama motorlarından kaldırılması yine ekibimiz tarafından kısa sürede yerine getirilen bir hizmettir. Detaylı bilgi için bize danışabilirsiniz. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir