Haber Sitelerinde Haber Yaptırtmak ve Haber Kaldırtmak

Haber Sitelerinde Haber Yaptırtmak ve Haber Kaldırtmak

Haber Sitelerinde Haber Yaptırtmak ve Haber Kaldırtmak

İnterneti aktif olarak kullanan kişiler internet üzerinde maddi ve manevi olarak yükselişe geçmek ve tanınmak için bir takım çalışmalar yapmak isterler. Bunlardan biri de adını, markasını veya pazarladığı ürün konusunda haber sitelerinde haber yaptırmaktır. Haber sitelerinde haber yaptırarak kısa sürede daha çok kişi tarafından tanınmayı, daha çok kişiye ulaşmayı hedeflemektedirler. Herkes tarafından bilinir ki medyada kısa sürede iyi bir izlenim oluşturabilmek için yayınlanan veya adınıza yapılan haberleri takip etmek gerekir. İnternetin yaygınlaşmasına bağlı olarak artık herkes gazete, tv vb. araçlar yerine internet üzerinden haberleri takip etmeye başlamıştır. Sizinde haber yapılmaya değer, tanınmış veya tanınmaya açık bir markanız, firmanız veya kurumunuz varsa haber sitelerinde haber yaptırtabilir veya yapılan haberleri takip edebilirsiniz.

Haber Sitelerinde Haber Yaptırtmak ve Haber KaldırtmakHaber yaptırtma veya haber kaldırtma işlemi

İnternette haber sitelerinde firmanıza ait yapılan haberleri yönetmeye dair iki alternatifiniz bulunmaktadır. Bunlar internetten haber yaptırma ve internetten haber kaldırtmadır. Haber sitelerinde haber yaptırtmak ve haber kaldırtmak konusunda deneyimli ve tecrübe edinmiş Distile Danışmanlık ekibimizden yardım alabilirsiniz. Markanıza, adınıza veya kuruluşunuza dair olumsuz olarak yapılmış haberleri firmamız çalışanlarına kaldırtabilir ve internette algı oluşturmak ve adınızı, markanızı daha çok kişiye tanıtmak için haber yaptırtabilirsiniz. Bu iki alternatifi gerçekleştirmek için alanında uzmanlaşmış ekibimizden teknik destek alabilirsiniz. Ekibimiz tarafından size sağlanacak profesyonel destek ile internet sayesinde hem maddi hem de manevi kazancınızı artırabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternetten haber kaldırma işlemi genellikle tanınmış markalar adına yapılan karalama, kötüleme, çarpıtma veya size karşı kullanma adına yapılan haberlerin kaldırılmasıdır. Markanızın itibarının kötü düşünceli kimseler tarafından zedelenmemesi için size zarar verecek haberleri internet üzerinden silmek gereklidir. Eğer sizde böyle bir durum ile karşı karşıya kaldıysanız +90 850 885 10 12 numaralı telefon hattımızı arayarak Distile Danışmanlık ekibimize ulaşabilir ve sorununuzu bize iletebilirsiniz. Firmamız çalışanları sizin bu durum karşısında ki mağduriyetinizi en kısa sürede gidermeye çalışmak için gerekli çalışmaları hemen başlatmaktadır. Size dair yapılan kötülemeleri gerektiği an hukuksal boyuta taşıyarak en iyi şekilde çözümlenmesini sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir