Haber Sitelerinde Ki Haberler ve İçerik Şikâyetleri

Haber Sitelerinde Ki Haberler ve İçerik Şikâyetleri

 

Haber sitelerinde çoğu zaman istenmeyen ve yasal şartlara hiçbir şekilde uygunluk göstermeyen içerikler yayınlanabiliyor. Böyle bir durumda ilk iş olarak yapılması gereken çözüm yollarından birisi de distile ekibiyle bir çalışma içerisine girmenizdir. Rahatsız edici boyutta olan içeriklerin kısa süre içerisinde ortadan kalkması için ekibimiz kusursuz bir çalışma ortaya koyuyor. Haber Sitelerinde Ki Haberler ve İçerik Şikâyetleri ile ilgili olarak tek yapmanız gereken ise bir an önce distile uzman ekibiyle irtibata geçmek olacaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

icerik-sikayetleriHaber Sitelerinde ki içeriklerin en kısa süre zarfı içerisinde kaldırılması konusunda gerekli profesyonel çalışma distile firması tarafından da gerçekleşmektedir. Genelde haber site içerikleri konusunda bakıldığında son dönemde oldukça fazla şikâyet geldiği de görülmektedir. Tüm bu şikâyetlerin kolay yoldan bir an önce ortadan kaldırılması için kusursuz bir çalışma örneği ortaya konuluyor.

Genelde yalan yanlış haber kaynaklarının da Google ortamında yer almış olduğunu söyleyebiliriz. İşte böyle bir durumla en iyi şekilde başa çıkabilmeniz adına çözüm yollarından birisi de haber içeriklerin en kısa süre zarfında başarılı bir ekip tarafından da kolay yoldan ortadan kaldırılmasıdır. Lüzumsuz ve rahatsız eden içeriklerin Google ortamından en hızlı şekilde kalıcı yollar eşliğinde kaldırılması da artık zor olmayacak. O halde hemen sizlerde tüm bunlar için bir an önce harekete geçmeye başlayın. Uzman firmamız tarafımıza gelen İçerik Şikâyetleri inceleyerek şikâyetlerin en kısa süre zarfı içerisinde ortadan kaldırılması konusunda profesyonelliğini de en güzel şekilde ortaya koyuyor. Haber içeriklerin en kısa süre zarfı içerisinde kaldırılması konusunda distile ekibiyle birlikte kusursuz bir çalışma ortaya konacaktır. Bunun için öncellikli olarak yapmanız gereken irtibat numaralarımızı tuşlamak olacaktır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir