www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Haber Sitelerinden Fotoğraf Kaldırmak | Distile

Haber Sitelerinden Fotoğraf Kaldırmak

Haber Sitelerinden Fotoğraf Kaldırmak

İnternet üzerinden haber içerikleri sunan birçok haber sitesi bulunuyor. Bu sitelerde yer alan içerikler; yazı, fotoğraf, video gibi çeşitli şekillerde olur. İnternetteki haber sitelerinden herhangi birinde fotoğraflarını var ise ve bu fotoğrafın kaldırılmasını istiyorsanız Distile Danışmanlık merkezimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Merkezimiz, haber içeriğinde yer alan bütün fotoğraflarınızı kaldırma işlemini sizlere için yapabiliyor. Firmamız ile bağlantıya geçtiğiniz takdirde haber sitesinden fotoğraf kaldırma hizmetimiz hakkında her türlü bilgiye sahip olabilir ve bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Alanında uzman olan personellerimiz, haber sitelerinde yer alan fotoğraflarınızı kaldırmak için özel cihaz ve servislerimiz ile çalışır. Herhangi bir haberde fotoğrafınız olduğu zaman bu kaldırtmak isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda hemen bizi arayabilir ve etkili bir hizmet alabilirsiniz.

Haber Sitelerinden Kaldırılan Fotoğraflar Tekrar Diğer Sitelerde Yayınlanır Mı?

Haber sitelerinde yer alan fotoğraflarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz zaman profesyonel bir şekilde çalışırız ve fotoğraflarınızın mümkün olan en kısa süre içinde kaldırılmasını sağlarız. Haber sitesinin hangisi olduğu fark etmeksizin bu hizmeti veriyoruz ve fotoğraflarınızın güvenli bir şekilde silinmesini sağlıyoruz. Distile Danışmanlık firmamız tarafından sunulan hizmet ile haber sitesindeki fotoğrafı kalıcı silme işlemi profesyonel bir şekilde yapılır. Bu hizmetimizi aldıktan sonra fotoğrafın bir daha başka bir haberde yayınlanmayacağını garanti ederiz. Yani sizler için haber sitelerinden kaldırmış olduğumuz fotoğraflar, kalıcı olarak silinir. Daha sonra başka haber sitelerinde bu fotoğrafa rastlama ihtimaliniz yoktur. Bilişim alanında sahip olduğumuz personeller ve ekipmanlarımız ile faaliyet göstermeye her zaman devam ediyoruz.

Haber Sitesinden Fotoğraf Kaldırmanın Ücreti Nedir?

Haber sitelerinden fotoğraf kaldırmayı isteyen kişilerin profesyonel destek alması gerekir. Bu destek sizlere firmamız tarafından veriliyor. Haberden fotoğraf kaldırma işlemi için ücret belirlenirken bazı unsurlar göz önünde bulundurulur. Kaç tane fotoğraf silineceği, fotoğrafın ne kadar fazla haber sitesinde kullanıldığı gibi faktörler ücret belirlemede önemlidir. 0850 885 10 12 telefon numaramızı arayarak hemen bize ulaşabilir, fiyat tekliflerimizi duyabilir ve siz de bilişim alanında sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.


Also published on Medium.Bizi Arayın

Bir cevap yazın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN