Haber Sitesinden Nasıl Haber Kaldırabilirim

Haber Sitesinden Nasıl Haber Kaldırabilirim

Haber Sitesinden Nasıl Haber Kaldırabilirim

İnternet ortamında çığ gibi büyüyerek yayılan haberler çoğu birey için rahatsız edici olabilmektedir. Bu gibi bir durum söz konusu olduğunda haber sitelerinden nasıl haber kaldırabilirim diye arayışlar başlamaktadır. Tabi bu işlemi yaptırabilmek gayet mümkün ve kolaydır ancak bu iş biraz uğraştırıcı ve meşakkatli oluğu için birçok kişi uğraşmaktan kaçınır. Halbuki yasa bile bu konuda mağdurların yanındadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Ancak yayınlanan haberin sizin özel hayatınızın gizliliğinin bozması, izinsiz şahsına ait olan bilgileri paylaşama, sizin resimlerinizi izinsiz kullanma, adınızın uygun olmayan ve size zarar verecek bir haberde geçmesi gibi durumlar söz konusu değil ise sırf siz haberi sevemediğiniz için kaldırma ya da haberi silme yaptıramazsınız.

Haber Sitesinden Nasıl Haber KaldırabilirimHaber Sitesinden Haber Kaldırma

İstemediğiniz bir haber yayınlandığında haber sitesinden haber kaldırtma talebinde bulunmalısınız. Bunun içim öncelikle haberinizi yapan gazeteye müracaat etmelisiniz. Haber yapan gazete sizin haberi kendi veri tabanından sildiğinde zaten arama motorlarından da otomatik olarak kalmış olacaktır.

Siz müracaat da bulunduğunuz halde haberiniz hala duruyor ve kaldırılmadı ise noter aracılığı ile ya da bilişim avukatları yardımı ile daha resmi yollardan haberinizi kaldırtabilirisiniz. Hatta size bu gibi konularda distile yardımcı olmaktadır. İnternetten haber kaldırma, resim ve video sildirme, sosyal medya danışmanlığı, arama motorlarından istenmeyen sonuçları çıkartmak gibi internet ağı davalarında yıllardır hizmet vermektedir.

Baktığı Her Sorunu Çözüme Ulaştıran Distile

İnternet ortamından kaldırılması istenen içerikler, uluslar arası geniş bir hukuk ağı ile kurumsal olarak hizmet veren distile de görev yapan uzman teknik ekibi profesyonel olarak hizmet vermektedir. Daha önce binlerce bu gibi konularda hizmet vermiş ve hepsini de olumlu olarak sonuçlandırmıştır.

Distile marka ve şirket ihlali konularında, online ihbar hattı davalarında, telif hakkı korumada, internetten video ve resim kaldırma taleplerinde, online olan medya ilişkilerinde yaşanan sorunlarda, şahsına ait çıkan haber içerikli yazılarda gele bütün problemleri hukuki ve yasal yollardan çözüme ulaştırmıştır. Distile, düzenlenen her türlü bilişimle ilgili kanunları takip ederek her hangi bir sorunla karşılaşmaya fırsat vermeden ilgilendiği problemleri en kısa sürede sonuca bağlamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir