Haberler Erişime Engellense de Bizimle İnternetten Kaldırın

Haberler Erişime Engellense de Bizimle İnternetten Kaldırın

Haberler Erişime Engellense de Bizimle İnternetten Kaldırın

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte televizyon, radyo veya gazete gibi araçlardan haberleri takip eden kişiler artık interneti kullanarak haber takibine devam etmektedirler. Nerede olursanız olun internet sayesinde dünya üzerinde yaşanan haberlere kolaylıkla ulaşabilme imkanına sahipsiniz. İnternet üzerinde yayınlanan haberlerde video, fotoğraf veya içeriğe bağlı olarak kişinin özel haklarının ihlal edilmesi, rahatsız edici içerik yayınlanması veya rencide olmaya bağlı haberler erişime engellenir. Bu duruma bağlı olarak erişime engellenen haberleri Distile Danışmanlık ekibimiz ile internetten kaldırabilirsiniz. Distile Danışmanlık firmamız internet üzerinde yaşadığınız ve çözüm bulamadığınız tüm sorunlarınızın başarılı bir şekilde çözüme ulaşmasına yardımcı olur.

Haberler Erişime Engellense de Bizimle İnternetten KaldırındisErişime Engellenen Haberleri İnternetten Kaldırma

Haber kaynakları kullanıcılara yönelik zararlı bir içerik paylaştıklarında ve bu içeriklerin yasaya aykırı olma ihtimalinden dolayı ulaşmak istediğiniz haberler erişime engellenebilmektedir. Bu durum kullanıcıların mağdur olmaması için alınan bir önlemdir. Birçok kurum veya şahıs tarafından genel olarak ilk süreçte yapılan işlem site engelletmedir. Fakat bu durum her zaman yeterli olmayabiliyor. Bunun için Distile Danışmanlık firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden biri olan erişime engellenen haberlerin internetten kaldırılması bir çözüm yolu olabilmektedir. Distile firmamız bu konuya dair uzun soluklu bir çalışma planı hazırlayarak sizlerin mağduriyetini giderme çabası gütmektedir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Kendi işlemleriniz sonucunda erişime engellenen haberler farklı yollardan tekrar açığa çıkıyorsa ve siz bu durumdan rahatsızlık duyuyorsanız teknik destek almak istediğinizde uzman çalışma ekibi barındıran firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Distile Danışmanlık firmamızın vermiş olduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi edinmek için distile.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitemizde kurulduğumuz günden bu yana vermiş olduğumuz tüm hizmetler yer almaktadır. Distile Danışmanlık firmamız sizlerin mağdur olmaması ve erişime engellenmiş haberlerin internetten kaldırılması için uzun soluklu bir çalışma yaparak isteklerinizi en kısa sürede yerine getirmeye çalışır. Gerektiği durumlarda firmamız hukuki yollara başvurmaktadır. Yapmış olduğu çalışmaların hepsini rapor haline getirerek siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Firmamız vermiş olduğu tüm hizmetleri çok uygun fiyatlara müşterilerine sunmaktadır. Firmamıza bir telefon kadar uzak olduğunuzu unutmayarak bizleri +90 850 885 10 12 nolu telefon numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir