Haberleri Google’dan engelletme ve silme

Haberleri Google’dan engelletme ve silme

Haberleri Google’dan engelletme ve silme

Güncel haberler ve geçmişte kalmış arşiv haberler kişilik haklarımıza saldırı niteliği taşıyabilir ve itibarımıza gölge düşürebilir. Magazin haberleri, marka karalayan haberler, internette olmaması gereken şirket haberleri veya çeşitli politik haberler bazı durumlarda internetten kaldırılmak istenebilir. İnternet kullanıcısı olarak en doğal hakkımız, kişiliğimiz, çevremiz veya marka değerimiz hakkında üretilen asılsız haberleri internetten kaldırmak istememizdir. Güncel ve arşiv haberlerin internette görülmesini engellemek isteyen kullanıcılar bu konuda önce arama motorlarına yönelirler. Çünkü arama motorları en kolay ulaşılan bilgilerin sıralanabildiği bir araçtır. Ülkemizde ve dünyada en sık tercih edilen Google arama motorunda haber engelletme sürecini merak eden ve “rahatsız edici bir haberi Google’dan silmek istiyorum”, diyen kullanıcılarımıza rehberlik etmek amacıyla, bu konuda önem taşıyan birkaç noktayı açıklamak istiyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Google Haber Kaldırma Politikası Nasıl İşler

Google arama motoru belirli haberler ve bilgiler konusunda oldukça hassastır. Özellikle mali konularda size zarar verebilecek olan, banka hesap numarası, imza örneği gibi bilgilerin yayınlanması karşısında Google Destek sayfasına giriş yapabilir, kaldırmak istediğiniz bilgiler konusunda talepte bulunabilirsiniz. Bu gibi hassas bilgiler dışında kaldırmak istediğiniz bilgiler için ise yayınlayan sitelerle doğrudan irtibata geçmeniz gerekebilir. Çünkü Google bir arama motoru platformudur ve yayınlanan bilgilerin kaynağı sıralamada çıkan internet siteleridir. Bu sebepten dolayı web sayfalarından haber kaldırmak için teknik ve yasal adımları izlemelisiniz.

Google ve İnternet Sitelerinden Haber Engelletme Desteği

  • Google ve internetten haber engelletme konusunda birçok internet kullanıcısının sıkıntı yaşadığını yakından gözlemliyoruz. Haberleri internette engelletme için bize başvuran internet konuklanıcılarını, profesyonel bir hizmetimiz olan “kalıcı olarak internetten haber kaldırma” çalışmalarımızla tanıştırıyoruz.
  • İnternetten istediğimiz haberleri silme profesyonellik isteyen bir alandır. Konusunda uzman ekibimiz, haberleri engelleme konusunda deneyimlidir.
  • Teknik ve yasal süreçleri izleyen ekibimiz, 7 – 24 interneti takip eder ve farklı yerlerde yayınlanan haber içeriklerini internetten kaldırır. Google’dan haber engelletme ve diğer bilgi silme işlemleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir