Haberleri İnternetten Kaldırmak mümkün mü?

Haberleri İnternetten Kaldırmak mümkün mü?

Haberleri İnternetten Kaldırmak mümkün mü?

İnternetten haber kaldırma günümüz internet teknolojisinin haberlere ulaşım yolu olarak ağırlıkla tercih edilmesi nedeniyle merak edilen konulardan biri olmaya başlamıştır. İstenmeyen haberler, rahatsız edici haberler, sizi hedef alan ve karalayan haberler söz konusu olduğunda ne yapmalıyız? İnternet yasaları bu konuda bize yardımcı olabiliyor mu? İnternetten haber silmek için çalışan bir kuruluş var mı? Dilerseniz kısaca bu soruların yanıtını bulmaya çalışalım.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternet üzerinden haberleşme artık televizyon veya gazete gibi araçları geride bırakmaya başladı. Çoğu internet kullanıcısının günde ortalama 4 – 5 saatini geçirmeye başladığı internet ve içeriğinde yer alan sosyal medya unsurları bilginin ve de haberin anında ulaşıldığı mecralar olarak tercih ediliyor. Bu durum aynı zamanda yoğun bilgi akışının çoğu zaman denetlenmeden kullanıcılara aktarıldığı anlamına geliyor. Sosyal medya üzerindeki haberlerin bazıları kasıtlı veya kasıtsız olarak sizi, kurumunuzu, firmanızı ya da markanızı rencide edici bir hale gelebilir. Böyle bir durumda haberlerin analiz edilmesi, internet üzerinde yer alan sitelerin taranması ve karalayıcı haberlere müdahale edilmesi gerekebilir.

 

GOOGLE ÜZERİNDE GÖRÜNMESİNİ İSTEMEDİĞİNİZ HABERLER

İnternette itibar ve algı yönetimi üzerine çalışan Distile Danışmanlık 2010 yılından beri olumsuz içeriklere müdahale eden ve sizin için yasal yolları takip eden bir kuruluş olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir. İnternet üzerinde itibarınızın korunması başarınız açısından oldukça önemlidir. Distile Danışmanlık sizlere internet üzerinde haber kaldırma hizmetinin yanında pek çok hizmet daha vermektedir. İtibarınızı sosyal medya üzerinde korumanın farklı alanları mevcuttur. Bunlardan biri arama sonuçlarını takip etmek ve sizinle ilgili olumsuz sonuçları kaldırmaktır. Arama sonuçlarında algı yönetimi hizmeti sayesinde internet üzerinde daha güçlü bir imaj yakalama şansı bulabilirsiniz.

Distile Danışmanlık hizmetleri ile telif haklarınızı koruyabilir, logonuzun veya isminizin kullanılmasına engel olabilirsiniz. Size ait fotoğrafları ve bilgileri kaldırma hizmeti ile görünmesini istemediğiniz içeriklerin önüne kolayca geçebilirsiniz.  Sosyal medya takip ve raporlama çalışmalarımız sayesinde kendinizi internet üzerinde saniye saniye takip edebilir, eksiklerinizi tamamlayarak başarı yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Distile Danışmanlık dünyasının ayrıcalıklı kullanıcılarından biri olmak için bizi +  90 850 885 1012 numaramızdan aramayı ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir