Hakkınızda Çıkan Güncelliğini Yitirmiş İçeriklerin Kaldırılması

Hakkınızda Çıkan Güncelliğini Yitirmiş İçeriklerin Kaldırılması

Güncelliğini Yitirmiş İçeriklerinizin Kaldırılması

Firmalarda internet üzerindeki itibarları çok önemlidir. Müşteriler bir firma ile çalışmadan önce o firmayı ince eleyip sık dokuyarak araştırır, ilgili sektörün forumlarına bakarlar, olumlu ve olumsuz içerikleri not alarak ilerlerler. Ancak bazı forumlarda hakkınızda yer alan olumsuz içerikler potansiyel müşterilerinizi kaybetmenize sebep olabilir. Belki de muhteşem projelere birlikte imza atacağınız o muhteşem şirketi, doğruluğu bile kesin olmayan ya da eskiden güncel olan ancak şu anda güncel olmayan içeriklerinizin kaldırılması işlemi yapılmadığı için kaçırma ihtimaliniz yüksektir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

firmalarin-itibari

Firmamız sizin için bu hizmeti vermektedir. Hakkınızda eskiden çıkan ve şu anda güncel olmayan içeriklerinizin kaldırılması işlemini detaylı bir araştırma gerçekleştirmektedir. İlgili durumların sebeplerini sizden öğrenerek, bu olumsuz durumu site sahipleri ile görüşerek bulunduğu sanal ortamdan en kısa sürede kaldırtmaktadır. Bu işlemleri yaptırmadığınız sürece satış grafiklerinizde daima aynı düzeyde kalacağınız aşikardır.

guncel-olmayan-iceriklerin-kaldirilmasi

Daha önce firmanızda çalışan bir personelden kaynaklı olarak bir sıkıntı yaşamış ve bunu da internet mecrasında duyulması ile olumsuz bir kimlik kazanmış olabilirsiniz. Geçmişinizde bu kötü izlenim ile ilerlemiş ancak belli bir basamaktan yukarı çıkamamış olmanızın sebebini buralarda aramak aklınıza gelmemiş olabilir. Ancak ufak nüanslar büyük etkiler sağlayabildiği için, o personelinizin firmanızı ilgili forumlarda kötü göstermiş olması detayını önemsiz bulmuş olabilirsiniz. Şirketimiz sizin yerinize güncel olmayan içeriklerinizin kaldırılması işlemini en ince ayrıntısına kadar yaparak, bu kötü izlenimin bundan sonraki tüm müşterilerinize yansımamasını sağlayarak içinizin rahat olmasını ve bu önemli detayın satış hacminizi düşürmesini engellemektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir