Hakkınızda Çıkan Karalama Haberler 

Hakkınızda Çıkan Karalama Haberler 

 

Haber sitelerinde, sosyal medya ortamlarında çoğu zaman ister istemez hakkınızda ki kötü haberlerle karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Bu durum hem sizin hakkınızda kötü düşünceye sahip olmalarına zemin hazırlarken hem de sizleri ileriye değil geriye götürüyor. Size benzer, kötü, rahatsız edici, yasal olmayan her türlü içeriklerin gerek Google arama sonuçlarında gerekse de haber sitelerinde kalıcı şekilde kaldırılmasını istiyorsanız yapacağınız iş son derece kolay olacaktır. Çünkü artık aylarca beklemenize gerek kalmadan günün her anında bünyesinde ki müşterilerine kusursuz şekilde hizmet veren Distile ekibimizden yardım alacaksınız. Bu sayede Hakkınızda Çıkan Karalama Haberler konusunda canınızı sıkmadan artık aldırış etmemeye ve kalıcı olarak size benzer sitelerden silinmesini sağlayacaksınız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

hakkinizda-cikan-yalan-haberlerÜstelik kimi zaman son dönemde sık karşılaşılan sorunların başında ise benzer içeriklerin başka sitelerde yayınlanması diyebiliriz. Özellikle bu konuyla ilgili olarak tarafımıza çok fazla şikayetler gelmeye başlıyor. 7/24 distile ekibimiz tarama yaparak hem benzer içeriklerin hem de hakkınızda çıkan kötü karalama haberlerin bu tür ortamlardan en hızlı şekilde kaldırılmasına destek veriyor. Engin bilgi, deneyim ve analizci işleriyle distile son yılların en çok başvurulan çıkış kapılarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Böylelikle artık içiniz rahat bir şekilde online kanallarda işinizi sorunsuz bir şekilde yapıyor ve size zarar verecek unsurları da uzağınızda tutuyorsunuz. 24 saat kesintisiz İçerik Kaldırma hizmetleri ile artık yüreğinize su serpmiş olduğumuz bir gerçektir. Bunun için bir an önce yapmanız gereken detayların başında ise distile ekibimizle bir bağlantı yoluna gitmeniz olacaktır. Bu sayede yeni fikir, analiz ve çözüm yolları aracılığı ile hakkınızda çıkan karalama haberlerin silinmesini sağlayabilir ve kendinize daha güvenilir bir ortam yaratabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir