Hakkınızda Çıkan Siteleri ve Haberleri Sildirin

Hakkınızda Çıkan Siteleri ve Haberleri Sildirin

Günümüzde internet birçok kişinin değişmez bir parçası haline gelmiş ve çok yoğun bir şekilde kullanılır olmuştur. İnternet sayesinde yapılması gereken birçok iş kısa sürede yapılabilmekte ve sürekli gelişmekte olan sosyal medya uygulamaları sayesinde bireyler sürekli anlık olarak etkileşim içerisinde olmaktadır. Yapılan araştırmalar internetin insanların vazgeçilmez bir parçası haline geldiğini ortaya koymaktadır. İnternetin olumlu yanlarının yanında bireylere zarar veren olumsuz tarafları da bulunmaktadır. İnsanlara zarar veren olumsuz taraflarının başında internet aracılığıyla yapılan hak ihlalleri ve itibar kaybı gelmektedir. İnternet üzerinden yayın yapan binlerce haber sitesi aracılığıyla yapılan bu hak ihlalleri birçok mağduriyeti de beraberinde getirmektedir.

Kişilik Hakkı Nedir? Nasıl Korunur?

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Kişilik hakkı Kanuni olarak koruma altına alınan, kişiyi var eden ve bireylerin diğer kişilerden farklılığını sağlayan bütün kişilik değerleri üzerindeki haktır. Bireyler internet üzerinden haklarında çıkan haberleri sildirmek için farklı farklı yerlere başvuru yapmaktadır. İnternette, hakkınızda çıkan haberleri sildirmek ya da sitelerden haber kaldırma işlemi çok zahmetli ve üzerinde çokça uğraşılması gereken bir iştir. İnsanlar haklarında çıkan olumsuz haberlerin internette yayılmasını istemezler. İnternette, bir kaynaktan çıkan haber birçok farklı internet sitesinde görülebilmektedir. Bu çıkan haberlerin ve tüm paylaşılan haberlerin kaldırılabilmesi için profesyonel destek alınması şarttır.

Hakkınızda Çıkan Siteleri ve Haberleri Sildirinİnternette Çıkan Olumuz Haberler İçin Mücadele

İnternette hakkınızda çıkan siteleri ve haberleri sildirme hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Bu tarz firmalar başvuru yapan bireylere yönelik detaylı bir araştırma içerisine girerek bir yol haritası çıkarmaktadır. Bu firmaların çalışmış olduğu haber siteleri bu konuda yardımcı olmakla beraber, firmalar bünyelerinde bulunan uzman ekiplerle ekstra çalışmalarda yapmaktadır. Bu tür firmalara başvuran kişilerden alınan doneler sayesinde yapılan geniş kapsamlı araştırmalar neticesinde hakkınızda olumsuz haber çıkan siteleri ve haberleri tek tek tespit yoluna giderler. Tespit edilen bu siteler ile kanuni yollardan iletişime geçilir. Firmalar öncelikli olarak bu siteler ile uzlaşma yoluna giderler ancak herhangi bir uzlaşmaya yanaşmayan siteler ile hukuki yollardan mücadele başlatılır. Yapılan bu mücadelelerde %99 oranında başarılı sonuç alınabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir