HAKKINIZDAKİ ESKİ HABERLERİ ANINDA İNTERNETTEN KALDIRIN

HAKKINIZDAKİ ESKİ HABERLERİ ANINDA İNTERNETTEN KALDIRIN

HAKKINIZDAKİ ESKİ HABERLERİ ANINDA İNTERNETTEN KALDIRIN

İnternet bilgiye ve haberlere en hızlı ulaşmanın yolu ancak istenmeyen haberler söz konusu olduğunda onları eski haberleri sonuçlardan kaldırma hizmeti ile engelleyebilirsiniz. Çoğu insan artık haberlere eskisi gibi gazete ve televizyon kanallarından ulaşmak yerine interneti tercih etmeye başladı. Elbette haberlere ve çeşitli içerikle ulaşmanın kolay yolu internet yoğun bilgi kirliliği nedeniyle olumsuz sonuçlara geçit verebiliyor. Şahsınızı veya kurumunuzu karalayan ve geçmişte kalmış haberlere arama sonuçlarından ulaşmak mümkün oluyor. İnternette yayınlanan bilgilerin eskimemesi ve aramaların geçmişe dönük olarak yapılabilmesi eski haberleri gün yüzüne çıkarabiliyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

İNTERNET ÜZERİNDE İSTENMEYEN İÇERİĞİN SİLİNMESİHaberleri kaldırmayı iki farklı boyutu ile ele alabiliriz. Birincisi bu eski haberlerin çeşitli internet sitelerinde yer almasıdır. Sosyal ağlar, blog siteleri gibi yerlerde yer alan bu içerikleri takip ederek kaldırılması için uzman bir ekip çalışması gerekir. Diğer aşama ise Google gibi arama motorlarında çıkan sonuçların ortadan kaldırılmasıdır. Google ilgili aramalar kaldırma ve silme hizmeti sayesinde kişisel ve kurumsal imajınızın zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Aramada ulaşılamayan içerikler itibarınızı koruma açısından büyük önem taşımaktadır. İstenmeyen videoları kaldırma hizmeti ile de hakkınızdaki olumsuz video içeriklerinden internet kullanıcılarını uzak tutabilirsiniz.

Distile Danışmanlık olarak bizimle çalışan müşterilerimize geçmişteki haberleri temizlemenin yanında çok yararlı birçok hizmet sunuyoruz. 2010 yılından bu yana kaliteli bir internet misyonu ile yola çıkan kuruluşumuz günümüzde müşterilerimizi olumsuz her türlü girişimden korumak için uzman bir ekiple, 7/24 hizmet veriyoruz. İnternet kurallarını bilmek, gelişmeleri takip etmek, kanuni olarak haklarınızı savunmak ve raporlama, takip işlemleri gerçekleştirmek ancak uzman bir ekip ile mümkün olabilir. Sizinle ilgili her türlü içeriği izleyip gerektiğinde olumsuz içerikleri kaldırmak bizim işimizdir. Uygun fiyatlı hizmetlerimizle internette sizi rahatsız edecek içerikleri takip ediyoruz. Bunun yanında internette algı yönetimi gibi çalışmalarla başarınızı ve itibarınızı koruyoruz. Detaylı bilgi için irtibat numaramızdan bize ulaşarak internetin ayrıcalıklı kullanıcılarından biri olmaya ilk adımı atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir