Hileli Hesapları Kapattırma

Hileli Hesapları Kapattırma

Hileli Hesapları Kapattırma

Günümüzde internet ortamında sosyal medya kullanıcılarının sayısı gittikçe artmaktadır. Sosyal medya ağlarında hergün binlerce video ve fotoğraf yüklenmektedir. Sosyal medyalar sevdiklerimizle iletişim kurabilmekte ve anılarımızı paylaşmak için hatta işlerimizi yürütmek için çok işimize yaratmaktadır. İyi yönü olduğu gibi bazen kötü yanları da olabilmektedir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Sosyal paylaşım sitelerinde artık birçok art niyetli insan fake hesaplar açarak kullanmaktadır. Bu yüzden insanların en çok merak ettiği konulardan biriside hileli hesapları kapattırma konusudur. Sahte hesapları kapattırmak başlangıçta zor olsa da işinde uzman olan ekiplerden yardım alarak tamamen kurtulmanız mümkündür.

Hileli Hesapları KapattırmaHileli Hesaplar Nasıl Silinir

Bazı durumlarda rahatsız edici hal almaya başlayan hileli hesapları silme konusunda yıllardır uzman olarak işlerini yürütmektedir. İnstangram ve facebook gibi daha birçok sosyal medya sitelerinde adınıza açılmış ve olumsuz davranışlara neden hileli hesapları kaldırma işlemi artık çok basittir. Sahte hesapları size maddi manevi zararlar açabilmektedir.

Bu art niyetli insanları isterseniz yasal yollardan da şikâyet etme imkanız vardır. Hileli hesapları kapattırma ve engelleme konusunda sizin bildiğiniz bilgiden biraz daha fazlası gerekebilir. Bu yüzden profesyonel destek almanız da fayda vardır.

Distile ile Hileli Hesapları Silme

Distile yıllardır internet ortamında oluşan her türlü sorunları ortadan kaldırarak insanlara yardımcı olmaktadır. Örneğin günümüzde oldukça yaygın olan sorunlardan bir tanesi de hileli hesaplardır. Yani adınıza açılmış olan hileli hesaplar nasıl kapatılır konusunda bilgi sahibi değilseniz distile ile sorunu basit ve en hızlı şekilde çözmeniz mümkündür. Gün geçtikçe kendini hızla geliştiren ve çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüten distile internet ortamını artık güvenilir bir ortama dönüştürmüştür.

İşinin %100 garantisini veren distile ekibi yaptığı işi çözdükten sonra peşini bırakmayarak tekrar etmesi durumunda hesapları ve kişileri engelleyerek sorunu kökten çözmektedir. Aynı zamanda bu hesaplardan fotoğraflarınızın ifşa olması ve adınıza yazılan yalan yanlış yazıları da distile ekibimizden destek alarak kaldırmanız artık kolaydır. Sizin de adınıza açılmış sahte bir hesabınız varsa ve can sıkıcı hal almaya başladıysa distile ekibini arayarak sorunu anlatarak teklifler alabilirisiniz. Daha detaylı bilgi için Distilenin internet sitesini ziyaret ederek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir