Hızlı Kriz Yönetimi: Distile İle Tehditlerden Korunun!

Hızlı Kriz Yönetimi: Distile İle Tehditlerden Korunun!

İşletmelerin kriz anlarında doğru, hızlı ve etkili bir şekilde hareket etmeleri, bu kriz anlarını minimum zararla atlatmaları açısından son derece önemlidir. Özellikle sosyal medya kriz anlarını yayılmasını kolaylaştırdığından, tüm kriz anlarına önceden hazırlanmış kriz yönetimi stratejileri ile hızlı şekilde müdahale edilmesi gerekir. Aksi halde marka itibarı zarar görür ve markaların online algısı negatif olarak etkilenir. Hızlı ve etkili kriz yönetimi çözümleri geliştiren Distile, çevrimiçi tehditlerle mücadele ederek marka itibarının korunmasına yardımcı olur. 

Distile’nin Kriz Yönetimi Çözümleri

Deneyimli ve uzman bir ekiple çalışan Distile, en doğru çözümlerin geliştirilerek krizlerin idare edilmesi adına sizinle birlikte çalışır. Krizlerin büyümesini engellemek için 7/24 bir hizmet anlayışı benimsenmiştir ve tüm sorunlara hızlı şekilde müdahale edilir. Her alanda kapsamlı çözümler geliştirilmesinin yanı sıra gelişmiş teknolojik sistemlerden ve analiz araçlarından faydalanılarak krizler kontrol altına alınır. Ayrıca elde edilen tüm sonuçlar detaylı ve şeffaf bir şekilde raporlanır. Distile tarafından sunulan kriz yönetimi çözümleri arasından öne çıkanlar ise şunlardır: 

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Online İtibar Yönetimi

Gelişmiş monitör sistemi sayesinde özelleştirilebilir izleme araçları kullanan Distile, online itibarın korunmasına ve güçlendirilmesine destek olur. Tüm markalar için online ortamda yapılan paylaşımlar ve yayılan tüm bilgiler anlık olarak takip edilir. Nitekim bu sayede olumsuz ya da yanıltıcı içerikler paylaşıldığı anda tespit edilebilir. Distile’nin otomatik uyarı ve bildirim sistemleri, online itibarın korunması noktasında en etkili yardımcınızdır.

İçerik Kaldırma Hizmetleri

Zararlı, olumsuz ya da yanıltıcı içerikler markaların itibarın kaybetmesine neden olan en önemli unsurlardır. Bu içerikler müşterilerin güven kaybı yaşaması ile sadakat kaybına neden olurken, potansiyel müşteriler ve marka arasındaki muhtemel ilişkilerin de önünü keser. Distile’nin monitör sistemi ve alanında uzman teknik ekibi i̇nternet ortamında paylaşılan tüm olumsuz ve yanıltıcı içerikleri anlık olarak tespit ederek her birine hızlı şekilde müdahale eder. Böylelikle kaynaklarından kaldırılan söz konusu içeriklerin hedef kitle ile buluşması engellenir. Bu da olası krizlerin engellenmesi ve markalarında potansiyel tehditlerden korunması anlamına gelir.

Marka Koruma Çözümleri

Sahte ürün ve hizmetler, sahte yetkili servisler, yanlış bilgiler aktaran haberler ve çok daha fazlası, markaların dijital dünyada itibar kaybetmesine neden olur. Bu yüzden marka imajının düzenli olarak takip edilmesi ve markanın itibarını zedeleyecek unsurların ortadan kaldırılması gerekir. Distile, etkili çözümleri ile hem telif hakkı ihlalleri hem de yanıltıcı içeriklerle mücadele ederek markanızı tehditlerden korur. 

Sosyal Medya Analizi

Sosyal medya üzerindeki etkileşimleri ve paylaşımları takip etmek, bir markanın dijital görünürlüğünü analiz etmek açısından önemlidir. Olası krizlerin sosyal medya aracılığıyla hızlı şekilde yayılma potansiyeli bulunduğundan, işletmelerin kriz anlarında güvende kalmaları için gerekli analizlerin 7/24 gerçekleştirilmesi gerekir. Distile, sosyal medya analizlerini düzenli olarak yaparak potansiyel krizleri önleyecek stratejiler geliştirir. Online basın ilişkilerini ve sosyal medyada gündem oluşturma çalışmalarını kullanarak markaları olası tehditlerden korur. 

Markanızı Rekabet Koşullarında Güçlü Hale Getirin!

Dijital dünyada her şey çok hızlı bir şekilde değiştiğinden, bu değişimin düzenli olarak takip edilmesi ve statejilerin de düzenli olarak güncellenmesi gerekir. Aksi halde rekabet koşullarına uyum sağlamak mümkün değildir. İşte burada devreye Distile girer! Eğer siz de krizlerin etkisini en aza indirmek, marka itibarınızı korumak, müşteri güvenini her zaman diri tutmak ya da gelecekteki krizlere karşı stratejilerinizi iyileştirmek isterseniz, hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir