İçerik Engelleme Sonrası Google’dan Haber Kaldırtmak

İçerik Engelleme Sonrası Google’dan Haber Kaldırtmak

İçerik Engelleme Sonrası Google’dan Haber Kaldırtmak

İnternette pek çok alanda içerik ve bilgi paylaşımı olmaktadır. Görsel ya da işitsel olarak her türden içeriklerinizin haber kaynaklarında görünmesi mümkündür. Sanal ortamda ya da diğer medya kaynaklarında içeriklerinizin bir başkası tarafından paylaşılması da mümkündür. Bir başkası tarafından şahsınız ya da kurumunuz adına karalayıcı ve küçük düşürücü derecede içeriklerinizin paylaşılması söz konusu olabilir. Bu konuda içeriklere engel getirilse de bazen hala eski içerikler görünmeye devam edebilir. İçerik engelleme sonrası Google’dan haber kaldırtmak isteyen kişiler bu alanda yardım almak için uzman desteği almaları gerekir. Bu alanda gerekli desteği sağlamak için Distilasyon Danışmanlık Firmamızdan bu alanda en iyi desteği alabilirsiniz. Firmamız aracılığıyla içerik kaldırma konusunda en iyi desteği alabilirsiniz.

İçerik Engelleme Sonrası Google’dan Haber Kaldırtmakİçeriklerinizi Bir Daha Görmezsiniz

Olumsuz algı oluşturabilecek, sizi her açıdan rencide eden ve itibarınıza gölge düşürebilecek tarzda olan her türden olumsuz içeriklerin internetten kaldırılması konusunda firmamızdan destek sağlayabilirsiniz. Firmamız aracılığıyla olumsuz algı oluşturabilecek tarzda olan her türden içeriklerin sanal ortamdan kalıcı bir şekilde kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Sanal ortamdan kalıcı biçimde kaldırılan içeriklerinizin kaldırıldıktan sonra bir daha arama motorlarında ya da diğer haber kaynaklarında asla görünmez. Böylece sizi olumsuz yönde etkileyen bu durumdan kalıcı bir şekilde kurtulmanız mümkündür. Tüm olumsuz ve kötü içerikleriniz bir daha görünmemek üzere firmamız aracılığıyla haber kaynaklarından kaldırılır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Yeni İçerikler Yepyeni Bir Algı Oluşturulur

Distilasyon Danışmanlık Merkezimiz olumsuz içerik silme konusunda destek olduğu gibi yeni ve olumlu içeriklerin girilmesi ve paylaşılması konusunda da sizlere yardımcı olur. Eski ve olumsuz içerikler yerine yeni ve olumlu algı oluşturabilecek nitelikte içeriklerin yerleştirilmesi sağlanır. Böylece hakkınız yepyeni bir algı optimazyonu oluşturulur. İtibar yöntemi sayesinde hakkınızda olumlu algı oluşturulması sağlanır. Bu sayede kaybettiğiniz itibarınızın yeniden size geri kazandırılması amaçlanmaktadır. Firmamızdan içerik kaldırma konusunda destek almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. İletişim için 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizlere anında ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten sonra hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir