İçerik Hırsızlığı ve Kopya İçerikler

İçerik Hırsızlığı ve Kopya İçerikler

İçerik Hırsızlığı ve Kopya İçerikler

İnsanları en çok kızdıran sorunların başında ticaret ortamı içerisinde geliriniz el koyma düşüncesidir. Son dönemde ne yazık ki internet ortamında en sık rastlanılan büyük baş ağrıtıcı sorunlardan birisi olarak içerik hırsızlığı geliyor. Site sahipleri ve içerik üreten kişiler artık bu sorunları en kısa zaman dilimi içerisinde çözebilmenin derdine düşmüş hal geldi. İçerikler çoğu zaman izinsiz şekilde kopyalanarak kendi sitelerde yayınlanabiliyor. Hal böyle olunca da ister istemez ticaret ortamında elde edilen kazançlara göz dikilmiş olunuyor. Özel yazılımlar devreye girerek kopya içeriklerin nasıl ve kim tarafından yapılmış olduğu öğrenilmeye çalışılmaktadır. Yasal çerçeveden hem ihlal yapılmış hem de içerik hırsızlığıyla ticaret ahlakı ortadan kalkmıştır. Bakıldığında bundan böyle video, içerik, resim gibi taklit unsuru oluşturacak her ne varsa en hızlı şekilde kaldırılıp sorunların daha fazla büyümemesi adına distile ekibimiz gerekenin fazlasını ortaya koyarak kusursuz bir destek veriyor. İçerik Hırsızlığı ve Kopya İçerikler konusunda daha önce bu tür serzenişte bulunan vatandaşlara profesyonel şekilde destek vermiş olan uzman ekip aracılığı ile artık içerikleriniz koruma altına alınmaya başlayacaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

icerik-hirsizligi-ve-kopya-icerikMevcut kaynaklardan ve uzman ekiplerin 24 saat aktif şekilde yapmış olduğu araştırma ve gözlemler sonucu herhangi bir kopya içerik varsa hemen kaldırılması konusunda gereken işlemler titizlikle bir an önce yapılmaya çalışılmaktadır. Kopya İçerik Tespiti konusunda başarılı bir kadroya sahip olan distile doğal olarak sektöründe vazgeçilmezleri arasında yer alma başarısını göstermiş bulunuyor. Çoğu zaman kopya ve spam tarzı yazılara internet ortamında artık rastlamak mümkün hale geldiğinden dolayı vatandaşlarında bu konuda daha hassasiyetli bir yaklaşım sergileyip gerekli önlemlerini bir an önce bekleme yapmadan kusursuzca gerçekleştirmesi gerekmektedir. Hatta bu konuyla ilgili olarak internet ortamında başvurabileceğiniz şikâyet platformları da oluşturulmuştur. Size kalansa firma itibarınızı korumak, geniş ticaret hacmini ele geçirmek, kazançlarınızı güvence altına almak adına bizimle hızlı şekilde iletişime geçmek olacaktır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan online kanallar aracılığı ile oluşabilecek içerik hırsızlığına karşı önlemlerinizi başarıyla almış olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir