İçerik kaldırma dilekçesi nedir?

İçerik kaldırma dilekçesi nedir?

İçerik kaldırma dilekçesi nedir?

İstenmeyen içeriklerin internetten kaldırılması konusunda merak edilen şeylerin başında, internetten içerik kaldırma dilekçesi gelmektedir. Bize çok sık sorulan ve genellikle hakkında pek bilgiye sahip olunmayan, internetten içerik kaldırma dilekçesi nedir ve nasıl kullanılır, sorularına yanıt vermek istiyoruz. Gelişen internet dünyasında kişiliğimize, toplumumuza, markamıza veya şirketimize zarar veren içerikleri internetten kaldırmak oldukça önemli bir konudur. Bu konuda atılacak adımları bilmiyorsak, bu içeriklerin itibarımızı lekelemesine müsaade etmiş oluruz. Bu nedenle, çağımız teknolojisinin gerekliliği haline gelmiş internetten içerik silme işlemleri hakkında bilgi sahibi olmamız gerekmektedir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

İçerik kaldırma dilekçesi nedir?İnternetten İçerik Kaldırmak

Yeni yeni oluşturulan internet yasaları sayesinde, internet kullanıcıları, karalayıcı içeriklerle mücadele etmek adına daha fazla hakka sahip olmaktadır. İnternette, sizi veya markanızı hedef alan, karalama kampanyaları veya içerik hırsızlıklarına karşı yasal haklarınızın farkında olmalı ve geç olmadan yasal işlemleri devreye sokmalısınız. Kişilik haklarınızı zedeleyen video veya görseller, sahte hesaplar üzerinden yürütülen karalama çalışmaları, içeriklerinizin çalınması, logo kopyalama, sanat veya fikirlerinizin internetten çalınması gibi, geniş alana yayılan konularda hukuki haklarınız olduğunu unutmayın. Eğer, sizi rahatsız eden içeriklerle ilgili ne yapacağınızı bilmiyorsanız, doğru bir danışmanlık hizmeti alarak, itibarınızı zedeleyen kişisel içerikleri internetten kaldırma fırsatı bulabilirsiniz.

İnternetten İçerik Kaldırma Dilekçesi Yardımı

Yukarıda bahsettiğimiz durumlarla ilgili olarak, istenmeyen içerikleri internetten kaldırmakla ilgili atılacak adımlardan biri, bu içerikleri barındıran internet sitelerine karşı mahkeme başvurusunda bulunmaktır. Bunun için hazırlayacağınız dilekçede gerekçeli talebinizi belirterek, içeriğin internet sitesinden kaldırma isteğinde bulunabilirsiniz. Kaldırmak istenen içeriklerin nedenleri birbirinden farklı olabilir. Karalayıcı, küçük düşürücü, maddi ve manevi zarara neden olan her türlü içerik için başvuru yapma imkanınız vardır.

İçerik kaldırma dilekçesi nasıl yazılır ve nereye başvurulur, diye merak ediyorsanız, bu süreçte size eşlik edecek, tecrübeli ekibimizden yardım alabilirsiniz. Distile Online ekibi, ülkemizde yepyeni bir hizmet anlayışını ortaya koymuş ve internet dünyasında saygın bir yer edinmiştir. Hızlı ve güvenli internet temizliği en temel hedefimizdir. İçerik hırsızlıkları, istenmeyen görüntü veya videoların internetten kaldırılması gibi geniş alanda hizmetler sunan Distile Online ekibi desteği ile sosyal medyada saygınlığınızı koruyabilirsiniz.

  • İletişim İçin: +90 850 885 10 12

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir