İçerik Kaldırma İle İlgili Bilmediğiniz Şeyler

İçerik Kaldırma İle İlgili Bilmediğiniz Şeyler

İçerik Kaldırma İle İlgili Bilmediğiniz Şeyler

İnternet teknolojisinin hayatımıza girmesiyle birlikte neredeyse özel hayat pek kalmadı diyebiliriz. Özellikle sosyal medya aracıyla yenilen içilen şeylerden gezilen yerlere kadar pek çok şey internette paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlar ne kadar masumane olsa da birileri bizim paylaşımlarımızı kopyalayabilir, bizim aleyhimize kullanmak için bunların değiştirip bizim adımıza paylaşabilir. Bu ve buna benzer kötü durumlardan korunmak için en iyi şey paylaşım yapmamaktır ancak bu zamanda bunun zor olacağını düşünüyorsanız bazı koruma içerikli önlemler alarak da bu olumsuz durumlardan korunmanız mümkün olabilir. İnternet içerik kaldırma işlemi akla ilk gelen yöntemdir. İçerikleri listelerden kaldırmak ise sanıldığı gibi kolay olmayabilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternetteki İçerikler Nasıl Kaldırılır?

İnternetteki içeriklerin kaldırılması için bir takım yöntemler denenebilir. Örneğin İnternetteki içeriklerin kaldırılması için yöntemler olarak şunları söyleyebiliriz;

  • İnternette istenmeyen içeriklerin kaldırılması için en basit yöntem o içeriği paylaşan kişi ya da sitelerle irtibata geçerek içeriğin kaldırılmasını istemektir.
  • Kendi sitenizde ya da kendi elinizle yaptığınız içerikleri silerek onlardan kurtulabilirsiniz ancak bir başka yerde kopyası varsa onu da silmeniz gerekecektir.
  • Silme işlemi yapamıyorsanız en azından gerilemesine neden olabilirsiniz. Paylaşılan içerikleriniz en alt sayfalarda yer alırsa içeriklerin görünme ya da okunma olasılığı da azalacaktır.
  • Uzmandan yardım alabilirsiniz. Tek başınıza bu işin üstesinden gelemiyorsanız bu konuda profesyonel hizmet veren firmalardan yararlanabilirsiniz İçerik kaldırma konusunda yılların verdiği tecrübe ve deneyimli Distile Danışmanlık Merkezimiz size bu konuda en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacaktır.
İçerik Kaldırma İle İlgili Bilmediğiniz Şeyler

İçeriklerinizi Kimlerin Görebileceğini Siz Belirleyin

İçerikleriniz ya da paylaşımlarınızın kimler tarafından görülebileceğini siz belirleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken gizlilik ayarlarına girerek buradan paylaşıma açık olan kişileri işaretlemeniz yeterlidir. Bu şekilde sizin paylaşımlarınızı sadece görmesini istediğiniz kişiler görecektir.

İçerikleriniz bir süre sonra size sorun oluşturuyorsa ve bu içeriklerden bir an önce kurtulmak istiyorsanız bu konuda uzman desteği sağlamak için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamıza ulaşmak için 0 850 885 10 12 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. İletişim için 24 saat boyunca bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir