İçerik Kaldırma Konusunda Uzman Mühendis Ekibimizle Tanışın: Distile’nin Hızlı ve Güvenilir Çözümleri

İçerik Kaldırma Konusunda Uzman Mühendis Ekibimizle Tanışın: Distile’nin Hızlı ve Güvenilir Çözümleri

Artık her şeyin dijitalleşmeye başladığı bu dönemde işletmelerin ya da bireylerin kendilerini dijital ortamda var etmemeleri çok da olası değil. Böyle bir dönemde işletmelerin müşteri kitlelerini genişletmek, bireylerin daha geniş bir takipçi kitlesine ulaşmak için bir takım hamleleri doğru şekilde yapması gerekiyor. Online itibar yönetimi ve içerik kaldırma hizmetleri de bu hamlelerden bazıları. Günümüzde çeşitli mecralarda yayınlanmış olan olumsuz içeriklerin işletmelere ve bireylere ciddi zararlar verdiği düşünüldüğünde, bu hizmeti profesyonel ekiplerden almanın ciddi katkılar sağlayacağını söylemek mümkün. 

İçerik Kaldırma Nedir? Neden Önemli?

Dijital platformlar hem işletmeler, hem sanatçılar hem de bireysel girişimler için önemli bir fırsat alanı yarattı. Nitekim i̇nternet haber siteleri, sosyal medya platformları ve çeşitli mecralar sayesinde hedef kitle ile iletişime geçmek ve bu kitleyi potansiyel müşterilere ya da takipçilere dönüştürmek çok daha kolay. Söz konusu hedef kitle ile iletişime geçmenin basın bültenleri oluşturmak, sosyal medya platformlarında gündem oluşturma çalışmaları yapmak ya da arama motorlarına yönelik SEO çalışmalarından destek almak gibi yöntemleri mevcut. Fakat yalnızca içerik oluşturmaya yönelik değil, içerik kaldırmaya yönelik çalışmaları da önemsemek gerekiyor. 

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Sosyal medya platformlarında, i̇nternet haber sitelerinde ya da çeşitli mecralarda yayınlanmış olan olumsuz içerikler işletmelere ya da bireylere ciddi zararlar verebilir. Hedef kitlenin bu tarz olumsuz içeriklere maruz kalması takipçi olmaktan vazgeçmesine ya da ürün ve hizmet satın almak için başka işletmelere yönelmesine neden olabilir. Bu durum işletmeler için maddi, bireyler içinse maddi ve manevi külfetler yaratabilir. Bu yüzden i̇nternet ortamındaki olumsuz içeriklerin düzenli olarak taranması, bu içeriklerin tespit edilmesi ve anlık müdahaleler ile i̇nternet ortamından kaldırılması gerekir. 

İçerik Kaldırma Konusunda Distile’nin Güvenilir ve Hızlı Çözümleri

Distile, içerik kaldırma konusunda uzman ve deneyimli bir mühendis ekibi ile çalışır. Distile’nin monitör hizmeti sayesinde sosyal medya platformlarından arama motorlarına, i̇nternet haber sitelerinden çeşitli online mecralara kadar tüm dijital ortamın düzenli olarak taranması sağlanır. Bu sayede hem işletmeler hem de bireyler hakkında yayınlanmış olan tüm olumsuz içerikler tespit edilir. Bu içerikler yalnızca arama motorlarından değil, ayrıca kaynaklarından da kalıcı olarak da kaldırılır. Bu içeriklerin aynı kaynaklarda bir daha yayınlanmayacağı Distile tarafından garanti altına alınmıştır.

Distile tarafından hem işletmeler hem de bireyler için uzman mühendis ekibi tarafından sunulan çözümlerden bazıları şunlardır:

  • Marka, ürün, hizmet ya da içerikler 7/24 izlenerek olumsuz, yanlış ya da yasa dışı bilgiler içeren tüm içerikler tespit edilir.
  • Yerel yasalar ve platform politikaları da göz önünde bulundurularak bu içeriklerin hızlı ve etkili bir şekilde tüm kaynaklardan kaldırılması sağlanır.
  • Tüm olumsuz içerikler kaldırıldıktan sonra, bu olumsuz içeriklerin tekrar etmemesi için gerekli önlemler alınır ve üretilen olumlu içeriklerin öne çıkarılması sağlanır.
  • Gerekli görüldüğü durumlarda hukuki danışmanlık hizmeti verilir. 
  • Sosyal medya ve içerik platformları ile birlikte i̇nternet haber siteleri ile kurulmuş olan güçlü ilişkiler sayesinde olumsuz içeriklerin hızlı şekilde kaldırılması sağlanırken, üretilmiş olan basın bültenlerinin ve olumlu içeriklerin yine hızlı şekilde hedef kitleye ulaştırılması sağlanır.
  • İşletmelerin itibarının zarar gördüğü ya da zarar görmesinin muhtemel olduğu durumlar kriz yönetimi stratejileri geliştirilerek işletmelerin korunması sağlanır.

Siz de Distile’nin sunmuş olduğu bu hizmetlerden faydalanmak ve işletmenizi olumsuz içeriklerin potansiyel zararlarından korumak isterseniz, hemen şimdi bizimle iletişime geçebilir ve yüz yüze bir görüşme planlayabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir