İçerik pazarlaması ile kriz yönetimi

İçerik pazarlaması ile kriz yönetimi

İçerik pazarlaması ile kriz yönetimi

Geliştirdiğimiz projelerin, internet dünyasında hedeflenen değere ulaşması sağlayan; marka değerimizi sosyal ağlar üzerinde daha güçlü olmasını sağlayan stratejimizin çekirdeğini içerik pazarlama ve kriz yönetimi oluşturmalıdır. İnternette daha başarılı bir şekilde var olabilmek için güncel bir kriz yönetimi planımız olmalı. Bununla birlikte, içerik pazarlama araçlarını doğru bir şekilde kullanmalıyız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Başarımızı sanal dünyada sürdürmenin iki ana unsuru olan içerik pazarlama ve kriz yönetimi, günümüz markalarının önem vermesi gereken temel konular olduğunu unutmamalıyız. Konuyu biraz daha detaylandıralım ve Distile Danışmalık kriz yönetimi ve içeriğin internette pazarlanması çözümlerini yakından tanıyalım.

Distile Danışmanlık İçerik Pazarlama Çözümleri

 

 

İçerik pazarlaması ile kriz yönetimiSosyal medya araçlarında, hedef kitlemize hitap edecek içerikleri, yazılı, görsel ve işitsel içerikler olarak sınıflandırabiliriz. Bu araçları etkin bir şekilde kullanmak için pazarlama stratejimizi belirlemeli ve buna uygun içeriklerin geliştirilmesini sağlamalıyız. Distile Danışmanlık, sizlere etkili ve kaliteli içerik pazarlaması konusunda, kişiye özel çözümler üretmektedir. Olabildiğince basit ve hedefe yönelik bir internet pazarlama stratejisiyle kazançlarınızı kısa sürede arttırabilirsiniz.

İçerik pazarlama alanında kullanacağımız araçların çeşitliliği, bize daha kolay bir hareket imkanı sağlamaktadır. Bloglar, aramalar, uygulamalar ve internet siteleri gibi araçlarla internette pazarlama stratejisi geliştirebilir, etkili bir pazarlama politikası izlemenizi sağlayabiliriz. Sosyal medyanın eğilimlerini takip eden ve raporlayan Distile ekibi, internette kriz yönetimi konusunda da her an yanınızda olacaktır.

İnternette Kriz Yönetimi Çözümleri

Olumsuz içeriklerin kaldırılması ve internetteki itibarınız, bizim için öncelliklidir. Ekibimiz, 2010 yılından bu yana internette içerik takibi ve negatif içeriklerin kaldırılması hizmetleri sunmaktadır. İstenmeyen içeriklere müdahale etmek ve gerektiğinde teknik- yasal çalışmaları devreye sokmak, internette kriz yönetimimizin ana hedefleridir. Hakkınızda yürütülen karalama çalışmaları, yalan haberler ve internette yayınlanmasını istemediğiniz bilgiler, çalışma yaptığımız en temel konulardır. Etkili bir içerik pazarlama ve kriz yönetme çalışmaları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir