İfşa Fotoğraflar Nasıl Silinir

İfşa Fotoğraflar Nasıl Silinir

İfşa Fotoğraflar Nasıl Silinir?

Her evin içinde olan internet bazen ev huzurunu kaçıran, bazen kötü amaçlara alet edilen, bazen, bazen de gereğinden fazla bağlanılan bir teknoloji halini almaktadır. Evinde internet olmayan hane sayısı nerdeyse yoktur. Gencinden yaşlısına, öğrencisinden emeklisine herkesin bağlanarak kullandığı bir teknolojidir.

İfşa fotoğrafların kaldırılması için bize ulaşın, hemen inceleyip 24 saat içerisinde hem kaynağından hem de arama motoru sonuçlarından yok edelim. 

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Ancak bu teknoloji iyi ve yararlı olduğu kadar zararlı ve hatta ölümcül olabilmektedir. İzinsiz resim yayınlayarak ifşa etme gibi sakıncalı olan durumlarda kanunlar mağdur olan kişiden yanadır. Onay alınmadan paylaşımı yapılan, haber verilmeyen birde bunların üstüne ifşa edilen resimleri yayınlayanlara ceza uygulanmaktadır. Yasa gereği 5651 sayılı kanunda ifşa resimleri silinerek kaynakların veri ağından tamamen silinebilmektedir.

İfşa Fotoğrafları Silme

İfşa Fotoğraflar Nasıl Silinirİzinsiz paylaşıma verilen resmiler ve videolarda birde ifşa edilme durumu var ise bu paylaşımlar intihara sebebiyet konusu olabilmektedir. Bu durumda yasalara başvuran her mağdur olumlu sonuç alarak kötü niyetli olanlara hem maddi hem manevi ceza yaptırımı uygulatabilmektedir.

İlk yapılacak işlem yayınlanan haberlerin kaynağını bularak site yöneticileri ile görüşmek ve ifşa olunan resimlerin kaldırılması ve silinmesini talep etmek olmalıdır. Bazı web sitesi sahipleri bu konuda anlayışı davranıp resimleri yayından kaldırıp temizliğini yapılmaktadır.

Anca bazıları da işi yokuşa sürerek kaldırmaz ve inatlaşır. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda sakinliği koruyup işinizi yasal yollardan halletmeniz en doğrusu olacaktır. Siz bu aşamaları takip edemez iseniz distile danışmanlık sizin adınıza çalışarak tüm bu sorunları en kısa sürede özüme ulaştırmaktadır.

Distile İle İfşa Resimlerinin Silinmesi

İnternet de yayınlanan ve ifşa olan resimleriniz, distile ile irtibata geçmeniz durumunda en kısa sürede silinmektedir. Üstelik tüm bu sorunları yaşatarak psikoloji ile oynadığı için, yasak yayınlar arasında yer alan bir konuda paylaşım yaptığı için suçlu tarafa maddi ceza ve hatta haber içeriğine göre hapis cezası bile uygulanmaktadır.

Distile danışmanlık senlerdir bu tarz ve benzerleri olan bilişim sorunları ile ulaştığı için bu alanda çok fazla tecrübe sahibi olmuştur. Tecrübeli atılan adımlar hata yapmayı sıfıra düşürmektedir. Nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini bilince de hedefe ulaşmak kaçınılmazdır. Bu sebeple her türlü internet ve bilişim sorunları için distile ile iletişime geçip destek talep edebilirsiniz.

İfşa Fotoğraflar Nasıl Silinir” te bir düşünce

  • Distile diyor ki:

   Tabi efendim,

   İfşa adı altında yayınlanan bu içerikleri hızlı şekilde yok edebiliyoruz. Bizimle [email protected] adresinden ya da 0850 885 10 12 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

   Geri dönüşünüzü beklemekteyiz.

  • Distile diyor ki:

   Damla Hanım Merhaba,

   Söz konusu sayfa linkini bize iletir misiniz? İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir