İfşa Fotoğrafları İnternetten Silme

İfşa Fotoğrafları İnternetten Silme

İfşa Fotoğrafları İnternetten Silme

İnternet sayesinde kendimize ait birçok sosyal ağ kullanarak çevremizde ki veya tanımadığımız fakat yaşamlarını merak ettiğimiz insanların günlük yaşantılarını kolaylıkla takip edebilmekteyiz. Kullandığımız sosyal ağlar sayesinde gönderi, fotoğraf, video gibi paylaşımlar yapmaktayız. Fakat internetin olumsuz yanlarını kullanmayı tercih eden kişiler telif hakkına sahip olan veya sizin izniniz olmayan fotoğraflarınızı, videolarınızı paylaşabilmektedir. Paylaşım yaparken üzerinde montaj da yaparak uygunsuz, adınıza zarar verebilecek, sizi rencide edecek şekile de dönüştürebilmektedir. Kullanıcılar bu gibi durumlarda bu tür rahatsızlık verici fotoğrafları internet üzerinden kaldırmak isteyebilmektedirler. Kendi sosyal ağlarında yer alan fotoğrafları kolaylıkla silebilirler. Fakat başkasına ait olan gönderileri silmek çok zordur. Bu noktada Distile Danışmanlık firmamızdan yardım alarak ifşa fotoğrafları internetten silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İfşa Fotoğrafları İnternetten Silmeİnternetten İfşa Fotoğrafların Kaldırılması

2010 yılında faaliyete geçirilmiş olan Distile Danışmanlık firmamız bilişim ve teknoloji alanına dayalı, internet üzerinde çözülemeyen sıkıntıların kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlayan bir kurumdur. Uzun yıllardır bu alanlarda hizmetler vererek çok sayıda tecrübe edinmiştir. İnternetten ifşa fotoğrafların kaldırılması, video, içerik silme gibi konularda tecrübelerine dayanarak sorunlarınızın kısa sürede başarıyla sonuçlanmasını sağlamaktadır. Size ait olan fakat sizin izniniz olmadan paylaşılmış, montaj yapılarak değiştirilmiş ve sizi rencide eden fotoğrafların silinmesi konusunda da gerektiği aşamalarda hukuki yollara başvurmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışma gösteren ekip arkadaşlarımızın hepsi alanında uzman kişilerdir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distile Danışmanlık firmamız internet kullanıcıları tarafından yeni yeni keşfedilmeye başlanmıştır. Buna bağlı olarak firmamızdan habersiz olan kişiler bu gibi durumlar yaşandığı süreçte mağdur kalabilmektedirler. İnternetin size zarar verdiği noktalarda kendinizi güven altına almak, sorunlarınızı çözmek ve bunların hepsini çok makul bir fiyata halletmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Distile Danışmanlık firmamız ile iletişim kurmak için 0850 885 10 12 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz. Çağrı numaramız üzerinden bizlere ulaştıktan sonra firmamızın müşterilerine sunduğu teklif formunu talep edebilirsiniz. İnternet üzerinde yaşamış olduğunuz sıkıntıları iletişim kurduğumuz ekip arkadaşlarımıza anlatarak nasıl bir çözüm istediğinize dair gereken bilgileri verdikten sonra sorununuzun başarılı bir şekilde sonuçlanması için atılacak adımları izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir