İfşa Fotoğraflarımı Nasıl Silebilirim

İfşa Fotoğraflarımı Nasıl Silebilirim

İfşa Fotoğraflarımı Nasıl Silebilirim

İnternette sanal ortamın gelişerek çığ gibi büyümesiyle birçok rahatsız edici durumları da beraberinde getirmiştir. İnternet hayatımıza hızlı giriş yaptığı için insanlar çoğu zaman her yerde her an sosyal medya ağlarını kullanmakla zamanının çoğunu geçirmektedir. İnternet bazen işimizi çok kolaylaştırsa da bazen canımızı sıkacak olaylarla da bizi baş başa bırakabiliyor. Bu gibi durumlardan bazıları sizden habersiz fotoğraflarınızı kullanmaları, özel kişisel resimlerinizi haberlerinizi çalmaları hatta üzerinde montaj yaparak çok farklı yerlere çekebilirler.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Peki sizde başınıza böyle bir durum geldiğinde ifşa olan fotoğraflarımı nasıl kaldırırım düşüncesine girdiyseniz eğer uzman bir ekiple iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz. Bu konuda distile uzman ekibiyle yıllardır işini özenle ve başarılı bir şekilde yapmakta ve sürdürmektedir.

İfşa Fotoğraflarımı Nasıl Silebilirim

Gizli İfşa Fotoğraflarının Kaldırma Yöntemleri

İzinsiz kullanılan fotoğraflarınızı bazı art niyetli insanlar kendi çıkarları için kullanmaktadır. Hemen hemen her bireyin başına gelebilir. Çünkü internet hayatımızın her anında olduğu için sosyal ağları kullanmayan çok az insan vardır. Bu gibi istenmeyen ifşa fotoğrafları kaldırmak için distile uzman ekibiyle bu sorunu çözebilirsiniz. Bu olay insanların özel hayatını ihlal ettiği için 5651 sayılı kanuna göre birçok yaptırımlar vardır.

Kaldırma yönteminde distile geniş çaplı bir araştırma yaparak sorunun en derinine inerek problemleri saptayarak halleder. İlk önce fotoğrafın kimler tarafından kullanıldığı hangi sitelerde yayınlanır onu bularak sitelere gerekleri uyarıları bildirir.

Distile İle İfşa Fotoğrafları Sildirmek

İfşa olan fotoğrafları yayınlayan çoğu insan farklı isimde olan sitelerde yayınlar. İfşa olan fotoğrafları silmek için distile elinden gelenin en iyisini yapar. Her zaman işinde kendini geliştirmekte olan distile silinen verilerinde yüzde yüz geri gelmeyeceğinin kanıtını verir. Farklı sitelerde tekrar yayınlanmaya kalkılsa da distile buna izin vermeyerek siteleri engeller.

Distile müşterilerinden yaptığı her iş başına belli bir ücret alır. Bu ücretler uçuk rakamlar değildir küçük bir miktar ile distile sayesinde sorununuzu çözebilirsiniz. Distile ye başvurmak istiyorsanız web sitesini ziyaret ederek çalışanları ile iletişime geçerek sorununuzu anlatarak çözümü için gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir