İfşa Olarak Yayınlanan Fotoğraf Ya Da Video İçerikler

İfşa Olarak Yayınlanan Fotoğraf Ya Da Video İçerikler

İfşa Olarak Yayınlanan Fotoğraf Ya Da Video İçerikler

Zamanımızda internet üzerinden yapılan birçok ifşa sitesi mevcuttur. Bunların birçoğu kişilerden habersiz gizli çekilip internetten yayınlanmaktadır. Bu tarz sitelerin gün geçtikçe çoğalmasıyla birlikte insanlar için can sıkıcı durum yaratıyor. Gün geçtikçe de internetteki mağdurların sayısı çoğalıyor. İnternetteki ifşa içeren resimleri kaldırma işlemi de tek başınıza zor hatta imkânsız oluyor. Bundan dolayı da gizli ifşaların internetten yayınlanması bilişim suçu olarak değerlendiriyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İmkânsız oluyor. Bu tip durumlarda güvenilir şirket olan distileden yardım isteyebilirsiniz. Rahatlıkla internet üzerinden fotoğraf veya videolarınızı kaldırtabilirsiniz. Alanında uzman tecrübeli hukukla birlikte çalışan distile şirketinden yardım isteyebilir gönül rahatlığıyla işlerinizi halledebilirsiniz.

İfşa Olarak Yayınlanan Fotoğraf Ya Da Video İçeriklerGizli İfşa İçerikli Resimlerin Ve Fotoğrafların Yayınlanması

Kişileri zor durum da bırakan gizli fotoğraf veya videoların yayınlanması ciddi bir suçtur. Zaman zaman art niyetli kişilerin size karşı yaptığı sizi rezil etmek amaçlı uygunsuz resim veya fotoğrafları paylaşabilir. Bu durumdan tek başınıza yapacağınız araştırmalar ve uğraşlar çok vaktinizi alabilir. Ne kadar uğraşsanız da tek başınıza kaldıramazsınız. Bunun için güvenilir bir şirket olan distile tam da size göre bir şirkettir.

Bütün şikâyetlerinize rağmen kaldırılamayan fotoğraf veya videoları distile yardımıyla kaldırtabilirsiniz. Hukukla bir arada çalıştığı için bütün bilgilerinize ulaşarak bütün size dair istemediğiniz içerikler tamamen kaldırır. Bu tipteki birçok ifşa içeren videoları kaldırma ve sitenin kaldırılması açısından da yardımcı olur.

İfşa İçerikli Resim Ve Video Yapanlara Cezai Yaptırım Nedir?

Gizli ifşalı fotoğraf veya video paylaşarak kişilerin haklarına ve kişiliklerine dair hakaretli içerik paylaşmak bir suçtur. İnternet kullanıcılarını veya topluma zarar verecek sitelere uygulanan cezalar internet sitelerine erişimlerine engel koyulmaktadır. Kişilere bu tip konularda şantaj gibi kişiyi zorda bırakacak zararlı içerik muhafaza eden sitelere alınacak tedbir olarak erişim yasağı verdirmek sizin için bir haktır.

5651 sayılı yasa gereği ifşa içerikli paylaşımların cezası hakkında şikâyet bulunan birçok internet siteleri için erişim engelleme veya diğer cezalar uygulanır. Bu ceza internet sitesini tamamen kapattırmak için uygulanmaz. Erişime engel uygulanarak kişileri zorda bırakan içeriklerin erişimine engel sağlanır. Kullanıcılar tarafından erişilemez bir hale gelir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir