www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
İfşa Videolar Nasıl Silinir | Distile

İfşa Videolar Nasıl Silinir

İfşa Videolar Nasıl Silinir?

İnternette yayınlanan resimler ve videolar çoğu zaman dikkat çekmektedir. özellikle haber niteliği taşıyan yayınlar beğenilen ve en çok göze çarpanlarıdır. Bunların haricinde dikkat çekmekte olan diğer videolarda gizemi bulunan ve gizli tutulan video ve resimlerdir. Ancak bazı kötü niyetli ve ya prim yapma peşinde olanlar bu tarz videoları ifşa etmektedir.

İfşa edilen video ve ya resimler kişilerin kişilik haklarına tecavüz edilmesi ve özel hayatın ihlali olarak nitelendirildiğinde cezası bulunmaktadır. bu nedenle bu durumları kapsayan videoları silmek kanuni olarak yasal bir işlemdir. Tabi video silmek deyince kendi yaptığınız paylaşımları silmek kadar kolay bir işlem değildir. İnternette ifşa olan videoları silmek için uyulması gereken yasalar ve kurallar vardır.

videoİnternetten İfşa Videoları Silme

İfşa olan ve ya olmayan videoları ve ya resimleri silmek istediğinizde ilk önce yayınlanan sitenin sahibi ve ya yöneticisi ile iletişime geçerek sizi rahatsı eden paylaşımın kaldırılması talep etmelisiniz. Nadir de ola bu yöntem bazen işe yarayabilmektedir. Rica etmeniz halinde size olumlu yanıt verilmediği zaman çözümü yasal yollardan aramak en doğal hakkınızdır.

Silinmesini istediğiniz videoların kaynaklarını tespit ederek şikayet dilekçesi ile savcılığa başvurmanız gereklidir. Tabi bazı haber sitelerinde yayınlanan haber içerikli videolar birçok farklı sitede de yayınlanmış olabileceği için her birinin yeri bulunmalıdır. Savcığa münacatınızdan sonra yetkililer inceleme yaparak kaldırılmasını istediğinin videoların onayını verip resmi mecralar ile kaldırtmaktadır.

Distile İle İfşa Video Sildirme

Anladığınız gibi internetten ifşa içerikli video sildirmek çok zahmet bir işlemdir. Tüm bu işlemlerle uğraşacak vaktiniz yok ise sizin yerinize tüm bu işlemleri yapacak uzmanlar bulunmaktadır. distile danışmanlık bilişim ve sosyal medya sorunları hakkında tecrübe sahibi olan bir şirkettir. Bu gibi problemlerle yıllardır uğraştığı için ilgilendiği tüm sorun ve bilişim davalarında en kısa sürede çözüm almaktadır.

Sadece ifşa video sildirme değil ayrıca, telif hakkı koruma, online itibar kazandırma, istenmeyen haber, resim video silme, olumsuz içerikleri takip altına alıp anında müdahale etme, izinsiz logo ve ya marka kullanımlarını durdurma gibi problemlerde de yardımcı olmaktadır.Bizi Arayın

Bir cevap yazın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...