İlgili Aramaları Arama Sonuçlarından Kaldırma

İlgili Aramaları Arama Sonuçlarından Kaldırma

İlgili Aramaları Arama Sonuçlarından Kaldırma

Arama sonuçlarını kaldırma konusu takipçilerimizin sıkça merak ettiği konuların başında geliyor. Bu konuda bize gelen soruları yanıtlamak adına arama sonucu silme işlemlerinden kısaca söz etmek istiyoruz. İlgili arama sonuçlarını silme konusunu iki boyutta ele almak gerekiyor. Bunlardan ilki kişisel olarak kullandığımız bilgisayar, tablet ve mobil cihazlardan arama sonuçlarını temizleme işlemidir. Gizli kalmasını istediğimiz veya cihazlarımızda bir yük halini alan arama sonuçlarını temizlemek için kullandığımız internet tarayıcılarının ayarlarına yönelmemiz gerekir. Diğer arama sonucu silme konusu ise başkaları tarafından internet ortamında görüntülenen sonuçlara müdahale etmek olarak ele alınabilir. Hakkımızda üretilen olumsuz içerikleri arama sonuçlarından silme uzman bir destek alarak mümkündür.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

İlgili Aramaları Arama Sonuçlarından KaldırmaCihazlardan Arama Sonuçlarını Kaldırma

İnternete bağlandığımız cihazlarda kullandığımız tarayıcıları kullanarak yaptığımız aramaları kaldırma işlemleri yapabiliriz. Örneğin hepimizin sıkça kullanmayı tercih ettiğimiz Google’da arama sonuçlarını kaldırmak için “etkinliğim” sayfasını kullanabiliriz. Bu alana girerken oturum açmamız gerekir. Cihazlarda kullandığımız hesaplarının her biri için ayrı ayrı arama geçmişi oluşturulmaktadır. Bundan dolayı etkinlik sayfasına hesabımızla giriş yaptıktan sonra tüm arama geçmişini veya kendi belirlediğimiz sonuçlar cihazlarımızdan kaldırabiliriz. Belirli bir zaman aralığında kaydedilen verileri de yine “etkinliğim” alanındaki seçenekleri takip ederek kaldırabiliriz. Bu bölümde yer alan arama geçmişi temizleme dışında “etkinlikleri durdurma” seçenekleri de bizi beklemektedir. Google gibi diğer tarayıcılarda da geçmişi temizleme seçeneklerine ayarlar bölümünden ulaşabiliriz.

Arama Motorlarından İçerik Kaldırma

Arama motorlarında görüntülenen ve şahsımıza, kurum veya marka değerimize zarar veren içerikleri kaldırmak için hukuki yolları takip etmemiz gerekir. Arama motorlarından sonuç sildirme işlemi yalnızca arama sonuçlarını değil bu sonuçları barındıran internet sitelerini de kapsayan bir süreçtir. Bu konuda atılacak adımları ve alınması gereken tedbirleri öğrenmek için deneyimli ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Başkaları tarafından görülmesini istemediğiniz sonuçları kalıcı olarak aramalardan silmek için Distile Danışmanlık size özel çözümler üretmektedir. Google veya Yandex gibi arama motorlarından içerik sildirmek ve o içeriklerin kalıcı olarak sayfalardan kaldırmak için yürüttüğümüz çalışmalardan siz de yararlanabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir