www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Instagram İçeriği Nasıl Temizlenir | Distile

Instagram İçeriği Nasıl Temizlenir

Instagram İçeriği Nasıl Temizlenir?

Instagram milyonlarca insanın kullanmış olduğu sosyal bir platformdur. Çoğu zaman fotoğrafların paylaşıldığı ve zaman geçtikçe paylaşımların arttığı bir uygulamadır. Instagram’a yüklemiş olduğunuz sayısız fotoğraflar aslında ilk etapta bir problem oluşturmasa da hesap üzerinde gerçekleştirdiğimiz işlem telefon üzerinde belirli bir belleğin yayılmakta ve Instagram verisinin birikmesine sebep olmaktadır. Bu birikim telefonunuzda gereksiz yere oldukça yer kaplamaktadır. Bu nedenle de Instagram üzerinde arama geçmişinizi ait verilerin telefondan tamamen temizleyerek Instagram içeriği nasıl temizlenir? Bu konuda bilgi alabilirsiniz ve biriken verilerin nasıl silinebileceği ve içerik temizlemenin nasıl yapılacağı sizler için yazımızda anlatılıyor.

 

Android Telefonda Instagram İçerik Silme

Telefonların performansının yüksek kalması için Instagram hesabınızda oluşturmuş olduğunuz içerikler ve tüm veriler belirli aralıklarla silinmelidir. Bu işlemi rahatlıkla Android cihazlarınızda gerçekleştirebilirsiniz. Peki, Instagram içeriği nasıl temizlenir? diyorsanız telefonunuzun üzerinden öncelikli olarak ayarlar bölümüne girmeniz gerekir. Sonraki aşamada uygulamaları bulup uygulamayı yönet butonuna tıklamanız gerekmektedir. Yönet bölümünü tıkladığınızda Instagram’ı seçmelisiniz. Uygulamayı bulduktan sonra karşınıza verileri temizle bölümü açılacaktır. Verileri temizle butonuna tıkladığınızda telefon üzerinde yer kaplayan Instagram içerikleriniz silinmiş olacaktır.

İphone Instagram İçerik Silme

iOS yazılımlı cihazlarda biriken verileri temizlemek biraz daha zorludur. Instagram hesabınızda safari ya da Chrome üzerinden kullanım gerçekleştiriyorsanız öncelikli olarak önbellekleri temizleyerek veri silme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

iOS ve Android cihazlarınızdan Instagram hesabınızdaki gereksiz birikimleri rahatlıkla kaldırabilmeniz mümkün görünüyor. Instagram içerik silme işlemi bu şekilde gerçekleştiriliyor. Instagram’da harf arama geçmişini silebilmeniz için ise yapmanız gereken oldukça basittir Instagram’ın arama bölümü üç bölümden oluşmaktadır. Önerilenler, yakındakiler ve harf geçmişidir. Instagram’da harf geçmişi silmenin yöntemi oldukça basittir. Instagram’da arama geçmişi temizlemek için mesela “a” harfine tıkladığınızda “a” ile başlayan bütün profiller altta çıkıyor ve listede sürekli olarak görmek istemediğiniz kişilerin profillerini görüyorsunuz. Böyle bir durumda sonra telefonunuza format atmak da çözüm değildir. Yapmanız gereken distile ekibinden profesyonel hizmet talep etmektir. Uğraştığınız ancak başaramadığınız ve sosyal ağlar üzerinde sizden çok daha fazla bilgi sahibi olan distile ekibi profesyonel bir ekip olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.Bizi Arayın

Bir cevap yazın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN