Instagram Üzerinden Mavi Tık Almak

Instagram Üzerinden Mavi Tık Almak

Instagram Üzerinden Mavi Tık Almak

İnternetin hayatımızda yer almaya başlamasıyla birlikte sosyal paylaşım ağlarına olan ilgi de artmış durumdadır. Bu sosyal paylaşım ağları arasında yer alan instagram günümüzde en çok kullanılan sosyal paylaşım ağlarından biri denilebilir. Instagram hesabı olan özellikle de ticari amaçlı instagram hesabı açan kişiler hesaplarının çalınması veya taklit edilmesi ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için kullanıcılar instagramın sağladığı mavi tık özelliğine sahip olmalıdırlar.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Instagram Üzerinden Mavi Tık Almak Instagram üzerinden mavi tık alma işlemi çok basit değildir. Şu an için sadece ünlüler, tanındık kişiler ve tanındık markalar mavi tık özelliğinden yararlanabilmektedir. Kullanıcıların Instagram üzerinden mavi tık almak gibi bir imkânları yoktur. Bunu instagram kendi kriterlerine göre belirleyerek karar vermektedir. Yeni güncellemeler doğrultusunda Instagram üzerinden mavi tık almak isteyen kişiler instagramın ayarlar bölümünden sadece başvuru yapabilmektedir. Fakat Distile Danışmanlık ekibi Instagram üzerinden mavi tık almanız konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Instagram Üzerinden Mavi Tık Nasıl Alınır?

2010 yılında kurulmuş olan ve kurulduğu günden bu yana internete dair kullanıcıların takıldığı veya yardım almak istediği noktalarda destek çıkan Distile Danışmanlık sizlere de en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Instagram hesabınızın çalınmamasını veya başka kişiler tarafından taklit edilmesini istemiyorsanız, instagramda ki kullanıcılar tarafından hesabı onaylı bir kullanıcı olarak bilinmek istiyorsanız ekibimizden hemen yardım almak için başvuruda bulunabilirsiniz. Distile Danışmanlık ekibimizde zorlandığınız ve yardım almak istediğiniz her konuda size yardımcı olabilecek alanında uzman çalışanlar bulunmaktadır. Resmi internet sitemiz olan distile.com.tr adresine giriş yaparak iletişim bölümümüzde yer alan mail adresimizden veya telefon numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Instagram üzerinden mavi tık almayı başaramıyorsanız gelin bizim yardımlarımız sayesiyle hesabınız doğrulansın ve kısa sürede instagram üzerinden mavi tık alın. Bize hemen ulaşabilmek için +90 850 885 10 12 nolu çağrı numaramızı arayarak Distile firmamız çalışanlarından birine ulaşabilir ve firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetlerin fiyat listesini alarak bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz. Firmamız müşterilerimizin mağduriyetlerinin giderilmesi için vermiş olduğu hizmetleri çok uygun fiyatlara vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir