Instagram’dan Kopyalanmış Fotoğrafları Kaldırmak

Instagram'dan Kopyalanmış Fotoğrafları Kaldırmak

Sosyal ağlar çığ gibi büyüyüp kullanıldığı günümüzde sadece fotoğraflara büyük bir alan ayrılarak en popüler resim paylaşma sahası olan Instagram oluşturulmuştur. Instagram’da hesabı olan birçok üye pek çok fotoğrafını paylaşmaktadır. Sadece kendilerine ait değil doğa, hayvan bitki fotoğraflarını çekerek paylaşıp çeşitli yarışmalara katılma şansı yakalamaktadırlar. Binlerce beğenisi olan ve çözünürlüğü yüksek olan bu alanda paylaşımlar çok kolaydır. Instagram üzerinde size ait olan kopyalanmış fotoğrafları kaldırma işlemi de sizi yorabilir. Bu alanda web sitemiz sizlere her türlü hizmet vermekte ve yardımcı olmaktadır.

 

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Kendinize ait ya da çektiğiniz ve paylaştığınız herhangi bir fotoğrafınızı her türlü silebilir kaldırabilirsiniz. Fakat aynı şekilde size ait bir ya da birkaç fotoğrafı başkaları tarafından kopyalanarak paylaşılması durumunda silmeniz zorlaşacaktır. Instagram üzerinde size ait olan kopyalanmış fotoğrafları kaldırma ve etiketlendiğiniz bir fotoğrafı sizin için kaldırmak için profesyonel destek alabileceğiniz tek ve güvenli web sitesiyiz. Bizden her konuda yardım ve bilgi desteği alabilirsiniz.

Instagram Üzerinde Size Ait Olan Kopyalanmış Fotoğrafları Kaldırma İçin Yapılanlar

  • Web sitesi olarak öncelikle instagramda size ait olan, kopyalanan veya etiketlenen fotoğrafları buluyoruz.
  • Üzerine tıklayarak ya da sol alttaki üç noktalı butona basarak açılan menüden gizle seçeneği seçilir.
  • Ayrıca diğer seçenekler kısmında fotoğrafı kaldır butonu basılarak işlemi tamamlıyoruz.
  • Birçok teknik yöntemle bu fotoğrafları profesyonel ekibimizle Instagram’dan kaldırabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir