Instagram’dan Video Kaldırma

Instagram'dan Video Kaldırma

Hemen hemen herkes ınstagram kullanmaktadır. Ağırlıklı olarak fotoğraf paylaşılan bu sosyal ağ da video paylaşımları da yapılmaktadır. Her anımızı paylaştığımız bu sosyal ağ takipçi sayısıyla rekor kırıyor! Peki, bu paylaşımdan pişman olursanız ya da yanlışlıkla yüklediyseniz nasıl sileceksiniz?

instagramdan-video-kaldirma

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Video Yükleme
İlk olarak videonun nasıl yüklenmesi gerektiğini anlatalım. Instagram sayfanız açık konumdayken alt kısımda bulunan seçeneklerden ortadaki kamera tuşuna tıklayıp telefonunuzdaki galeri bölümüne girip yüklemek istediğiniz videoya tıklayınız. Daha sonra bu videoyu sizden filtrelemeniz istenecektir. İster bir özellik seçin ister normal olarak bırakıp devam edin. Devam dediğinizde etiketlemek istediğiniz kişi varsa etiketleyin ve konum bildirmek isterseniz nerede bulunuyorsanız konuma ekleyin. Devam dedikten sonra video yüklenecektir.

Anasayfa

Video ana sayfaya geldiğinizde görünecektir. Kendi profilinize tıkladığınızda da videoyu görebilirsiniz. Artık videonuz tamamen yüklenmiş durumdadır. Arkadaşlarınız videonuzu artık görebilir. Yorum ve beğenilerin gelmesi an meselesi!

Videoyu Nasıl Silerim?

Instagram’dan video kaldırma oldukça basittir. Yüklediğiniz videoyu önce profilinizde bulun. Daha sonra açın. Açtıktan sonra videonun altında “…” üç nokta şeklini göreceksiniz. Buraya tıkladığınızda karşınıza; sil, düzenle, paylaş ve iptal seçenekleri çıkacaktır. Bu seçeneklerden sil olana tıklayıp videonuzu kolayca ve rahatlıkla silebilirsiniz. Profilinizden sildikten sonra zaten artık ana sayfada da gözükmeyecektir. Arkadaşlarınızın yaptığı yorum ve beğenileri de video ile birlikte tamamen silinmiş olacaktır. Ancak başkalarının sizin kontrolünüz dışında yükledikleri videoları silmek isterseniz profesyonel destek almanız gerekecektir. Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir