İnternet Arama Sonuçlarınızı Güçlü Hale Getirmek Mümkün

İnternet Arama Sonuçlarınızı Güçlü Hale Getirmek Mümkün

İNTERNET ARAMA SONUÇLARINIZI GÜÇLÜ HALE GETİRMEK

İnternet üzerinde şahsınızın, kurum veya markanızın yer aldığı içerikler hakkında bilgi sahibi olmak ve arama sonuçlarında algı yönetimi stratejileri gerçekleştirmek artık çok daha kolay bir hale geldi. Sosyal ağ ve medya üzerinde algı yönetimi üzerinde bilinçli olmayan marka ve kurumların zamanla ivme kaybettiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Bu nedenle internet ortamına daha bilinçli bir şekilde bakabilmek ve geleceği daha iyi planlayabilmek için algı yönetimi konusunda bilgi sahibi olmak gerekir. Sosyal ağlar ve medya üzerinde prestijinizi korumanın yollarını öğrendiğinizde önünüzdeki engelleri tek tek kaldırarak başarı yolunda daha emin adımlar atabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

İnternet Arama Sonuçlarınızı Güçlü Hale Getirmek Mümkün

İnternet kullanıcıların büyük bir çoğunluğu şirket, şahıs veya marka bilgilerine internet üzerindeki aramalar sonucunda ulaşmaktadır. Sosyal medya üzerinde yarattığınız algı müşterilerinizin veya hedef kitlenizin size bakış açısını belirleyecektir. Hakkınızda üretilen kötü ve olumsuz haberlerin kaldırılması, küçük düşürücü veya rahatsız edici video kaldırılması, sahte hesaplarla baş etmek gibi birçok konunun tek tek ele alınması gerekir. Bu konuda uzman bir destek alarak farklı alanlarda itibarınızın nasıl korunacağını kendiniz belirleyebilirsiniz. İnternette içerik silme ve hesapları yönetme konuları yasal prosedürlere uygun olarak tahmininizden çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Sosyal paylaşım platformlarında itibar zedeleyici makale ve haberlerin yanı sıra ürün veya şahsınızla ilgili olumsuz yorumlar yer alabilir. Doğru bir incelemeyle analize edilecek bu verileri takip eden uzman bir destek size zaman ve itibar kazandıracaktır. En çok kullanılan arama motorlarından biri olan Google üzerindeki içerikleri düzenleme veya önemli bir bilgi paylaşım ağı olan tiwitter üzerinden içerik kaldırma gibi işlemleri yapmak belirli bir deneyim ve birikim işidir.

Bu nedenle güvenilir bir ortak olarak sizlere hizmet sunan Distile Danışmanlık sizi sosyal medya ve ağ üzerinde koruyacak ve size sizin hakkınızda oluşan haber, video, yorum veya makalelerle ilgili bilgilendirecektir. 2010 yılından beri kullanıcı memnuniyetini ilke edinen firmamız size çok düşük maliyetli internet takip ve düzenleme hizmeti sunmaktadır. Detaylı bilgi almak ve başarı performansınızı arttırmak için müşteri destek hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir