İnternet haber siteleri ilişkileri

itibar yönetimi

İnternet haber siteleri ilişkileri

İnternetin tüm alanlarında olduğu gibi, internet haber siteleri ilişkileri konusunda da başarılı bir strateji izlemek ve kendinizi doğru bir şekilde ifade etmek çok önemlidir. Bir marka, şirket veya kişi olarak güncel kalmak ve internette başarılı bir şekilde yola devam etmek için profesyonel girişimcilerin tercihi olan internette haber hizmetlerinden siz de yararlanabilirsiniz. Bu hizmetler size internetteki haberlere müdahale etme ve düzenleme imkanı sunacaktır. İnternette sizi hedef alan, itibarınızı zedeleyen, maddi veya manevi kayba neden olan haberlere doğrudan müdahale edebilmek için profesyonel bir destek alabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Hep İyi Haberlerle Gündeme Gelin

İnternette iyi bir itibar sahibi olmak istiyorsak hakkımızda üretilen haberler üzerinde etkimizin olması gerekir. Peki, bu mümkün mü? İyi haberlerle gündeme gelmek için ne yapmak gerekir? İnternet dünyasında oluşturduğumuz izlenimi kontrol edebilmek ve başarı şansımızı yükseltmek için tanıtım stratejimizin önemli bir bölümünü haberlere ayırmalıyız. Bir marka, şirket veya tanınmış kişi olarak “hakkımda iyi haberler yapılsın” diyorsanız, bu konuda size destek olacak olan Distile Danışmanlıktan yardım alabilirsiniz.

 

 

itibar yönetimiDistile Danışmanlık Haber Siteleri İlişkileri

Sektöründe deneyimli Distile Danışmanlık, 2010 yılından bu yana internette itibar koruma çalışmaları yapmaktadır. Deneyimli ekibimiz, 1200’den fazla haber sitesi ile çalışmakta, her geçen gün yeni haber siteleri ile oluşturmaktadır. Marka, şirket veya şahıs olarak internet platformlarında olumlu bir izlenim yaratmak ve bunu korumak için aramalarda haber sonuçlarında istenen haberlerin görünmesi çalışmalarımızdan siz de yararlanabilirsiniz. İstediğiniz haberlerin, videoların, yorumların ve görsellerin haber içeriklerinde ve arama sonuçlarında yer almasını istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilir, düşük bir bütçe ayırarak internet dünyasında zirveye çıkabilirsiniz.

İstenmeyen Haberlerin Kaldırılması

İnternet dünyasında her zaman olumlu içeriklerle karşılaşmayız. Şirketinizi, markanızı, şahsınızı hedef alan yorumlar, haber ve çeşitli içerikler imajınız açısından sizi zor durumlara sokabilir. Bunu engellemek adına hukuki girişimlerde bulunabilirsiniz. Yine de, farklı ortamlardan tekrar tekrar servis edilen içeriklerle mücadelede zorluk yaşıyorsanız, deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz. Servis edilen haberlerin kaldırılması, kötü niyetli içeriklerin kaldırılması gibi çalışmalarımızla artık kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir