İnternet haber sitelerinden haber kaldırma

İnternet haber sitelerinden haber kaldırma

İnternet haber sitelerinden haber kaldırma

Çeşitli nedenlerden dolayı internetten içerikleri kalıcı olarak silmek isteyenlerin temel ihtiyacı profesyonel bir destek hizmeti alabilmektir. Böylesi bir hizmet ile hem hukuki yollar, hem de teknik çalışmalar bir arada yürütülür. Ülkemizde internetten haber silme veya çeşitli içerikleri kaldırma konusunda sıkıntı yaşayanların imdadına yetişen Distile Danışmanlık, 2010 yılından günümüze, internet sitelerinden haber temizleme çalışmaları yapmaktadır. Yenilikçi anlayışımızla büyük bir ihtiyacı karşılarken, müşterilerimize uygun bütçeli itibar koruma çalışmaları yapma vaadimizi yerine getirmeye devam ediyoruz. İnternette sizi rahatsız eden haberleri kaldırmak istiyorsanız, sizin adınıza hukuki ve teknik çalışmalar yapan ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Haberlerinizi Aramalardan Kaldırıyoruz

Distile Danışmanlık olarak, internet kullanıcılarının büyük bölümünün bilgiye aramalar sonucu ulaştığının farkındayız. Bu nedenle, aramalar sonucu çıkan haberleri silme ve arama motorlarında haber gizleme hizmetlerine öncelik veriyoruz. Haberlerinizin arama sonuçlarında görünmemesi için yaptığımız çalışmalardan yararlanmak isteyebilirsiniz. Arama sonuçları için verdiğimiz bazı hizmetler ise şöyledir:

 

 

 

  • İnternet haber sitelerinden haber kaldırmaGoogle haber silme
  • Yandex haber silme
  • Bing haber silme
  • Arama sonuçlarından haber kaldırma
  • Asparagas haberleri aramalardan silme
  • Aramalarda çıkan magazin haberlerini kaldırma
  • Şirket haberlerini arama motorlarından silme
  • İstenilen haberi Google’da ön plana çıkarma
  • İstenilen haberi Yandex’te ön plana çıkarma
  • Arama motorlarında üst sıralarda görünme

 

Web Sitlerinden Haberleri Kaldırıyoruz

Haberlerinizi internetten kaldırmanın bir diğer boyutu ise internet siteleri ile ilgili birebir çalışmalar yapmaktır. Haberleriniz arama sonuçlarından kaldırılmış olsa da, farklı internet sitelerinde yeniden servis edilmeleri mümkündür. Çoğu zaman arama sonuçları ile mücadele etmek yeterli gelmez. Böyle durumlarda internet siteleri ile ilgili teknik ve hukuki çalışmalar yapılması gerekir. Ekibimiz, uluslar arası hukuk ağını devreye sokarak, internet sitelerinde barındırılan haberlerin kaldırılması için kalıcı çözümler üretir. Bir internet sitesinden haber kaldırmak istiyorsanız deneyimli ekibimiz size en etkili hizmeti verecek ve silinen haberlerin geri gelmemesi için uzun soluklu çalışmalar yürütecektir.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir