www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
İNTERNET ÜZERİNDE İSTENMEYEN İÇERİĞİN SİLİNMESİ | Distile

İNTERNET ÜZERİNDE İSTENMEYEN İÇERİĞİN SİLİNMESİ

İNTERNET ÜZERİNDE İSTENMEYEN İÇERİĞİN SİLİNMESİ

İnternet üzerinde yer alan rahatsız edici veya itibar kaybettiren haber, makale, video gibi içeriklerin kaldırılmasının yanında mobil uygulama silme ve şikayet gibi konuları ele alarak size distilasyon konusu ile ilgili bilgi vermek istiyoruz. Online distilasyon yöntemlerinin amacı internet üzerindeki içeriklerin kontrol edilerek kişiliğinize, kurumunuza zarar verecek içeriklerin ortadan kaldırılmasıdır. Bunun bir ayağı internet arama motorları üzerinde kişiliğinizin veya şirketinizin üzerinde dönen olumsuz haberleri, makaleleri, vidoları veya yorumları ortadan kaldırmaktır.  Buradaki esas sizin itibarınızı korumaktır. Özellikle iş hayatı içerisinde hakkınızda oluşan olumsuzluklar sizin güven vermediğinizi düşündürecek şekilde tüketicilerinize yansıyacaktır. İş hayatı içerisinde kendinizi koruma altına almak başta sosyal ortamlarda dikkatle takip edilmesi gereken bir konudur.

 

internetten-fotograf-kaldirmak

Online distilasyon hizmetlerinin yanında internette karşılaştığınız ve sizi rahatsız eden içeriklerin kaldırılması yine distilasyon hizmeti veren uzman bir kuruluş tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Olumsuz içeriklerin kaldırılmasını hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için internet üzerinde sizin gözünüz kulağınız olacak, güvenilir bir kuruluşa ihtiyaç duyarsınız. Size bu konuda uygun fiyatlı hizmet verecek kurum Distile Danışmanlıktır. Olumsuz haberlerin kaldırılması veya telif hakkının korunması gibi birçok alanda size hizmet veren Distile Danışmanlık uzman kadrosuyla sanal dünyanın güvenli kapılarını size açmaktadır.

Altı yılı aşkın süredir ülkemizin internet ortamını temiz ve güvenilir hale getirmek için çalışan kuruluş sizin için sosyal medyayı takip edebilir, internette algı yönetimi yapabilir, arama motorlarından içerik silme işlemlerinizi yapabilir, izinsiz yayınlanmış ya da rahatsız eden içeriğe sahip mobil uygulama silme ve şikayet taleplerinizi yerine getirebilir. Hızla gelişen ve büyüyen internet dünyası elbette dikkatle takip edilmesi gereken bir yapıdır. İtibar koruma konusunda ciddi adımların atılması için bu konuda uzman bir destek alınması gerekir.  İnternetten link kaldırmak gibi yüzlerce yöntem ile anında müdahale edecek uzmanlığa sahip Distile Danışmanlık ile internet içeriklerini sıkı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Distile Danışmanlık aynı zamanda sizin itibarınızı güçlendirecek ve olumlu düzeyde adınızı duyuracak çalışmalar yapmaktadır.

Detaylı bilgi için 0850 885 10 12 adlı numaradan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.Bir Cevap Yazın