İnternet Üzerinde Markanızı Korumak ve Geliştirmek

İnternet Üzerinde Markanızı Korumak ve Geliştirmek

İNTERNET ÜZERİNDE MARKANIZI KORUMEK VE GELİŞTİRMEK

Ürettiğiniz markanın güvenilirliği ve korunması gerektiği için marka koruma ve online takip konularını ve bunun yanında marka yönetimi konusunu dikkatli bir şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. İnternet çağında yer almamız nedeniyle insanların zamanının büyük bölümünü internet üzerinde geçirdiğini bilerek hareket etmek ve marka itibarınızı korumak için doğru marka yönetim stratejilerini geliştirmek oldukça önemli. Elbette özenle geliştirdiğiniz marka projelerinizin olumsuz içeriklerle itibarsızlaştırmasını istemiyorsunuz. Sosyal ağlar üzerinde adımlarımızı doğru yapmak adına öncelikle sosyal ağlarda marka yönetimi ile ilgili bilgi vermek istiyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Tutarlı bir marka stratejisi oluşturmak için size yaratıcı çözümler sunan kuruluşlardan yardım almak oldukça önemli. Bunun yanında size markanızı internet ortamı üzerinde koruyacak, olumsuz haberleri kaldıran veya telif hakları ihlaline çözüm sunan bir destek alıyor olmanız gerekir. Markanıza internet üzerinden ulaşanlar için arama sonuçlarında algı yönetimi konusunu dikkate almanız da bir o kadar önemli olacaktır. Markanızı geliştirmek, adını duyurmak için sosyal ağların gücünden yararlanmak ancak profesyonel bir yardım ile mümkün hale gelebilir.

 

 

İnternet Üzerinde Markanızı Korumak ve Geliştirmek

Marka yönetimini ele alırken maddi kazancın yanında manevi kazanca da gereken önemi vermek gerekiyor. İtibarınızı sizin adınıza koruyan uzman bir yardım ile internet ortamında markanızı geliştirmenin keyfini sürebilirsiniz. 2010 yılından beri müşterilerine uzman bir marka yönetimi sağlayan ve online takip stratejileri geliştiren Distile Danışmanlık konusunda deneyimli bir ekiple yola çıktı. Güncel gelişmeleri takip eden, markanızın internet üzerinde izlediği yolu adım adım takip ederek ortaya çıkan engelleri tek tek ortadan kaldıran Distile danışmanlık ile kaliteli bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

İnternette algı yönetimi konusunda size 7/24 destek olacak olan Distile sizi marka hırsızlıklarına karşı koruyacaktır. Markanızı kullanan veya taklit edenleri tespit ederek en hızlı çözümü üreten kuruluşumuz ile taklit ve kopyalamaları engellemeniz artık çok kolay olacak.  Beklentilerinizi küçültmek yerine markanızı büyütmek için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Haftanın yedi günü, yirmi dört saat hizmet veren kuruluşumuzun farkını sizlere yaşatmaya hazırız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir