www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
İNTERNET ÜZERİNDE NASIL BİR İTİBARINIZIN OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? | Distile

İNTERNET ÜZERİNDE NASIL BİR İTİBARINIZIN OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ?

 

İnsanların zamanının çoğunu geçirdiği interneti hafife almamak ve bu modern iletişim aracının çarkları arasında kaybolmamak için internette itibar ve algı yönetimi konusunda güncel bir destek aldığınızdan emin olmalısınız. Alışverişin büyük bir bölümünün gerçekleştiği, bilgi ve haberlerin hızla yayıldığı internet üzerinde sizin hakkınızı koruyacak ve itibarınızı güçlendirecek sistem online itibar yönetimi olmalıdır. Özellikle sosyal medya kişilerin diğer kişi veya kuruluşlarla ilgili görüşlerini belirttiği bir ortamdır. Bu platformlarda başarılı olmak için tek başınıza çalışmalar yapmanız yeterli değildir. Takipçilerinizi, yani hedef kitlenizi yakından tanımak ve gelişiminizde modern stratejileri dikkate almak sizi daha başarılı hale getirebilir. Bunun yolu yeni nesil sosyal medya danışmanlığından geçer.

Marka, kurum veya şahsınızın itibarını korumanın birçok yolu vardır. Her biri tek başına ve profesyonel stratejilerle ele alınmalıdır. Bunların başında sizin internet üzerinizdeki algınızın doğru yönetilmesi gelir. Hakkınızda yapılan olumsuz yorumlar, haberler veya videolar itibar çalışmanızın önündeki en büyük engellerdir. Sizin şahsınıza veya yaratmaya çalıştığınız markaya ters düşen bilinçli veya bilinçsiz karalama çalışmaları güçlü itibarınızın önündeki en büyük engeldir. Bu nedenle internet üzerinde istenmeyen içeriğin silinmesi için destek almanız gerekir.

 

GOOGLE ARAMA MOTORU İÇERİĞİNDE SİZİNLE İLGİLİ NELER VARSizin adınıza binlerce sayfayı tarayan, karalayıcı haberleri kaldıran, resimleri silen veya videoları kaldıran uzman bir destek sayesinde korumak istediğiniz itibarı daha sağlam temellere oturtabilirsiniz. Dilerseniz geçmişe dönük hizmetlerden birini seçebilir, örneğin hakkınızdaki eski haberleri sonuçlardan kaldırma gibi arama motorlarına yönelik çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Sosyal medya takip ve raporlama desteği sayesinde kendinizi internet üzerinde adım adım takip edebilir, çalışmalarınızı bu veriler ışığında güçlendirebilirsiniz. Sahte hesaplar nedeniyle itibarınız zedeleniyorsa internet üzerindeki sahte hesapları kapatma hizmetinden yararlanarak içiniz rahat bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Sizlere tüm bu ayrıcalıklı hizmetleri sunan Distile Danışmanlık ile birlikte yola çıkmaya ne dersiniz?

Distile Danışmanlık internet dünyasına kazandırdığı yeniliklerle sizi ve itibarınızı korur. Sizin için bilgi ve takip işlemlerinizi yapar, markanızı geliştirir ve itibarınızı en iyi şekilde korur. Uzman ekibimizle çalışmanın ayrıcalığını yaşamak için irtibat numaramızdan bizi arayabilirsiniz.Bir Cevap Yazın